Akce ve studiu

3.5. středa 19:15 – 20:30 Seminář ESENCE-CESTA UVOLNĚNÍ HLUBOKÝCH BLOKŮ, NAPĚTÍ, STRESU A NAVOZENÍ RADOSTI

SEMINÁŘ O ESENCÍCH, JAKO ZPŮSOBU UVOLŇOVÁNÍ HLUBOKÝCH BLOKACÍ, NAPĚTÍ, STRESU A NAVOZENÍ RADOSTI
VE STŘEDU 3.5. OD 19:15 v čajovně studia
REZERVACE A INFO :  Jiří Dunda 724 094 993

12.4.2017 VÍCE »

6.- 7. května – víkendový kurz HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE se ZUZKOU BERGEROVOU

Zveme Vás na JARNÍ KURZ
HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE
se ZUZKOU BERGEROVOU
6.- 7. května v OM Yoga Studiu

 

 

 

 

30.3.2017 VÍCE »

Úterý 20:00-21:30, semináře DUCHOVNÍ ROZVOJ

 

Duchovní rozvoj – práce s pránou (energií)10 seminářů s Robertem de Royvždy úterý 20:00 – 21:30 v OM Yoga studiu

Zveme Vás na sérii deseti seminářů duchovního rozvojea práce s pránou – energiís Robertem de Roy,vždy v úterý od 20:00 do 21:30
 

1.  21.2.2017Seznámení s energetickými toky v těle,určení příjmové a výdajové ruky.Nácvik ovládání energie(prány) pro působení na konkrétním místě v těle i mimo tělo. Základní způsoby léčení a její(prány) projevy. Praktická cvičení..
2.   28.2.2017 Uvědomění si významu dechu pro vývoj bytosti,jeho možnosti pro naše spojení s Gajou(Zemí,jako živoucí bytostí).Způsob kultivace našeho vědomí a ega skrze Emoční dýchání,umožňující nejen změnu osobnosti,okolí pro vyšší kvalitu bytí,ale i způsob ochrany,díky napojení na řetězec živiota na naší planetě..

3.  7.3.2017 Objevení a seznámení se s osobním průvodcem, kterého mnohé věrouky nazývají andělem, silovým(totemovým) zvířetem, či ochráncem. V řízené meditaci poznání jeho domoviny, kde ho vždy jistojistě najdete, než se ho naučíte v dalších seminářích přivolávat k sobě. Odhalení vzájemného vztahu, možností pomoci a spolupráce, projevené symboliky..

 
4. 14.3.2017 Demonstrace získaných dovedností. Tvorba energetických útvarů pro ochranu, posílení, čištění.. Vzájemné naciťování nuancí energetického projevu pro budoucí způsoby léčení, či diagnostiku stavu. Rozvoj rozhledu vůle pro různé varianty užití  jednotného a jediného záměru..

5.  21.3.2017 Možnosti rychlého doplnění energie a její ukládání. Založení svého středu (bodu stability),z kterého plyne vnitřní jistota síly ducha. Uvědomění si vlivů ega a jeho bránění našemu vývoji, hrátky ega a taktika pro jeho  „překonání“..

 
6.  28.3.2017 Rozbor dalšího stupně emočního dýchání a jeho vlivy na běžnou realitu, náš přístup a uvědomění. Jeho možnosti pro kultivaci okolí a zpětnovazebních prožitků vznešenosti Bytí. Získání přirozených ochran a uvědomění zdraví.

 
7.  4.4.2017 Hlubší kontakt s vlastním průvodcem, odhalení vzájemných vztahů a vlivů v materiální i duchovní úrovni. Jeho možnosti pro diagnostiku, léčbu,   či zprostředkování požadovaných informací.

 
8.  11.4.2017 Souhrn praktických cvičení pro aplikaci získaných vědomostí a schopností do běžné reality. Práce ve skupině, či jednotlivě. Formy ochran a způsoby realizace, možné formy útoků a jejich identifikace.

 
9.  18.4.2017 Dech je brána, pokora klíč k ní. Zpracované vědomé dýchání má přímý vliv na součásti světů. Jeho nuance nám umožňují zachovávat svobodnou vůli bytostí, ale také jim pomáhat, ovlivňovat je, léčit.. Přijímání duchovních darů, jejich užití v běžné realitě.

 
10.  25.4.2017 Způsoby diagnostiky a léčení dle vlastních schopností a možností. Očisty sebe, prostoru a pomůcek po léčení. Lze pomáhat jen na požádání?  
Těšíme se na VásAndrea a  Robert
 

 

Více info:  Andrea fb                Robert De Roy: 603 480 878Cena:1 seminář 250,-všechny další za 300,-při platbě všech najednou 2500,-
 

Robert de Roy

Cíleným meditacím se věnuji od 16let díky bojovým uměním,od 18 studium léčitelství,tantry,rozvoj duševní síly a potlačování omezujících hranic (např.bolest,vyčerpání,nemoci,jen energ.strava..).
Přes 15 let rozvíjím a vyučuji práci s energií,živly a prostorem.Dělám návrhy a tvořím učinné šperky,či tetování dle potřeb klientů.Pro zkušené připravuji workshopy např. na téma: Komunikace s bytostmi a entitami,včetně jejich tvorba-vyvolání a spolupráce, Polarity běžné reality a její užití v diagnostice, atd..
Tvořím energetické a informační fotografie převážně z cest po světě,kde se snažím navštěvovat posvátná místa, léčitele, či šamany a prohlubovat své znalosti (Himálaje,Fiji,Kurdistán,NZ,Arménie,centrální Afrika,atd..).Dle možností pořádám expedice do mnou již navštívených destinací pro zájemce poznání tradičních duchovních směrů a kultury té dané země.
Mimo jiné mne obohacují také aspekty působení zatěžových situací při výuce přežití, taktiky boje zblízka, střelby, ale i např. historického šermu (krásné nástupy např. pro poznávání minulých životů) ..

 

9.2.2017 VÍCE »