Akce ve studiu

THAI YOGA MASÁŽ – CERTIFIKOVANÝ KURZ – 28.4. – 2.5., lektor Petr Záveský

 

 

CERTIFIKOVANÝ KURZ THAI  YOGA  MASÁŽ28.4. – 2.5. 2017 
vede PETR ZÁVESKÝ - certifikovaný lektor

Zveme Vás již na páté opakování úspěšného kurzuThai Yoga Masáž, který v OM Yoga studiu pravidelně vyučuje velmi zkušený terapeut a lektor  Petr Záveský.Kurz proběhne od pátku 28.4. do úterka 2.5. 2017Pro přihlášení ke kurzu není nutné předchozí zdravotní vzdělání či kurzy.
 
                

Co je Thai Yoga Masáž?

Thajská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující  akupresuru, prvky jógy a reflexologii.
Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v buddhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuobnovuje volný tok energie v našem těle, odstraňuje fyzic
ké a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébáni a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody.
Volný tok energie zlepšuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruje. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 

Budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thajsku. 

Budete schopni praktikovat 1,5-2 hodinovou Thai yoga masáž! 

Studenti se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži, pokud jde o její bezpečné praktikování a její kontraindikace. 

POPIS KURZU Co vše se naučíte v kurzu Thai Yoga Masáž Level-1
1. Budete schopni praktikovat 1,5-2 hodinovou Thai yoga masáž!
2. Budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thajsku.
3. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát Surya Thai Masáž School, nebo mne můžete požádat o zaslání originálního diplomu z thajského TMC. Na oba z těchto diplomů pak můžete navázat dalším studiem na TMC v Thajsku. Vzdělání až na úroveň učitele je možné a pokud si zvolíte tuto cestu, rád Vám s ní pomohu.
4. První stupeň obsahuje masáž celého těla a vybuduje pevný základ pro případné další hlubší studium Thajské masáže. 
5. Naučíte se masážní techniky hlavy, krku, ramen, obličeje, zad na boku a obličejem dolu, paží, břicha, nohou, strečink a zakončení.
6. Studenti se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži, pokud jde o její bezpečné praktikování a její kontraindikace. 
 

Jak probíhá výuka
Každý vyučovací den začíná krátkým cvičením jógy a meditací.
Při první demonstraci učitel dává jasné vysvětlení pozic se všemi detaily a v druhé ukázce předvádí plynulost celé sekvence. Studenti pak následují jeho učeni za pomoci přesného textového návodu osnov TMC.
Po verzi krátkých demonstrací studenti praktikují pozice v páru a následují jasné instrukce z manuálu.
Učitel dohlíží, opravuje a podporuje studenty na každém kroku. Tímto způsobem jsou studenti schopni se naučit a vstřebat všech 158 pozic celé masáže v pátém dni kurzu. Vysoce individuální přístup učitele ke každému studentovi zaručuje maximální počet osmi studentů v kurzu. 

Petr Záveský                       je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem. Posledních osm let se věnuje výhradně praxi a studiu Thajské masáže a dalších forem tzv.“bodywork“. Při svých četných studijních pobytech v Thajsku studoval na několika různých masážních školách a absolvoval kurzy Osteothai, integrace osteopatických principů a technik do Thajské masáže (David Lutt), Advanced of nerv-touch(Lek Chaiya), Foot masáž, Thai table masáž a Step on (TMC), Advanced Thai and stretches, Traditional Thai Yoga Massage, Harmonics and joint manipulation (Sunshine Massage School, Chiang Mai).Petr má bohaté pracovní zkušenosti od nás i ze zahraničí (Anglie, Španělsko). Je přidruženým partnerem TMC, Thai Massage School of Chiang Mai, jedné z nejprestižnějších a mezinárodně uznávaných masážních škol v Thajsku.TMC Chiang Mai je první, thajskou vládou akreditovaná masážní škola, která získala Královskou cenu za nejlepší masážní školu v Thajsku v roce 2005. 
TMC je uznávána osmi nezávislými institucemi: Ministerstvem školství Thajska, Ministerstvem zdravotnictví Thajska, Ministerstvem práce Thajska, CMT BC Canada „The College of Massage Therapist, NCBTMB USA „The National Certification Board for Therapeutic Massage“, Ministerstvem školství a vzdělávání UK schválený TMC pro CDL., AMTWP „Přírodní lékaři Kanady“, AAMT „Australská Asociace Maséři Ltd.“. 

Cena kurzu
 Thai yoga masáže Level-1(30 hodin).. 12.000,- Kč.  při registraci 4 týdny před zahájením kurzu: sleva 10%.
V ceně kurzu jsou skripta (každá poloha je prezentována fotografií).
Za oficiální certifikát z thajského TMC bude účtována extra částka ve výši 800,- Kč        (doručení 2-3 týdny po ukončení kurzu). Rezervace, přihlášení a další informace u Petra Záveského:                              petr.tm@gmail.com 

                   

19.2.2017 VÍCE »

Úterý 20:00-21:30, semináře DUCHOVNÍ ROZVOJ – ENERGETIKA

Přátele, připravili jsme pro vas spolu s Robertem De Roy-vyukove semináře‼
Duchovní rozvoj
Konnat se budou každé utery od 20.00-21.30 hod a je možné prijit i jednotlive. Začínáme 21.2.2017 ve 20.00 v OMuVice info massenger Andrea FB Témata pro jednotlivé dny:

1. utery 21.2.práce s energií (pránou) pro léčení a diagnostiku, uvědomění e.toků v těle
2 utery 28.2.ochranna dýcháním-energetické propojení a propojení s životem na Zemi, emoční dýchání, aplikace do běžné reality
3 utery 7.3.duchovní rádce a průvodce-silové (totemové ) zvíře, jeho realizace a pomoci, manifestace fyzickým tělem
4 utery 14.3.použití a demonstrace získaných zkušeností z předchozích seminářů. Tvorba stálých energetických útvarů v prostoru. Tvoření „zdí “ např.proti komárům, čištění domova…
5 Posilování energetické bilance těl. Ukotvení a integrace vlastního středu , pro pokročilé zpracovávání ega a posun osobního vývoje
6 další stupeň emočního dýchání, pročištění vztahů v rodině a okolí a jejich kultivace. Navození změny prostředí dle záměru vůle projevem dýcháním
7 vitalizace silového(totemového) zvířete, možnost samoléčení sebe i druhých , napojení na informační toky (akášu)
8 práce s energií -možné formy ochran a útoků, polarity sil, praktická cvičení, realizace zadání
9 síla dechu pro naši realizaci. uchovávání darů, energií, přání.Tvorba naplněných cílů v astrálu a přenos do běžné reality
10 druhy léčení v praxi získaných zkušeností. Diagnostika patologií a jejich nápravy. Léčebný záměr, či odmítání. .

 

 

9.2.2017 VÍCE »