Akce ve studiu

CERTIFIKOVANÝ KURZ THAI YOGA MASÁŽ – Dva termíny:prosinec -po.5.12. – pá.9.12. 2016/nebo leden – pá.6.1. – út.10.1. 2017

 

CERTIFIKOVANÝ KURZ THAI  YOGA  MASÁŽ 
Dva termíny v OM Yoga Studiu:         prosinec -  pondělí 5.12. – pátek 9.12. 2016nebo leden - pátek 6.1. – úterý 10.1. 2017
vede PETR ZÁVESKÝ - certifikovaný lektor
Zveme Vás na čtvrté opakování  plně certifikovaného pětidenního kurzu Thai Yoga Masáže, který úspěšně proběhl v OM Yoga studiu během dubna, srpna a září 2016, pod vedením zkušeného terapeuta a lektora Petra Záveského.Tentokrát máte na výběr ze dvou termínů:pondělí – pátek 5. – 9. 12. 2016       pátek – úterý     6. – 10. 1.  2017 Pro přihlášení ke kurzu není nutné žádné předchozí zdravotnické vzdělání či kurzy. 

Co je Thai Yoga Masáž?
Thajská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující v sobě akupresuru prvky jógy a reflexologii.
Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v buddhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuobnovuje volný tok energie v našem těle, odstraňuje fyzické a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébáni a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody.
Volný tok energie zlepšuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruje. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 

Budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thajsku. 

Budete schopni praktikovat 1,5-2 hodinovou Thai yoga masáž! 

Studenti se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži, pokud jde o její bezpečné praktikování a její kontraindikace. 

POPIS KURZU Co vše se naučíte v kurzu Thai Yoga Masáž Level-1
1. Budete schopni praktikovat 1,5-2 hodinovou Thai yoga masáž!
2. Budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thajsku.
3. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát Surya Thai Masáž School, nebo mne můžete požádat o zaslání originálního diplomu z thajského TMC. Na oba z těchto diplomů pak můžete navázat dalším studiem na TMC v Thajsku. Vzdělání až na úroveň učitele je možné a pokud si zvolíte tuto cestu, rád Vám s ní pomohu.
4. První stupeň obsahuje masáž celého těla a vybuduje pevný základ pro případné další hlubší studium Thajské masáže. 
5. Naučíte se masážní techniky hlavy, krku, ramen, obličeje, zad na boku a obličejem dolu, paží, břicha, nohou, strečink a zakončení.
6. Studenti se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži, pokud jde o její bezpečné praktikování a její kontraindikace. 
 

Jak probíhá výuka
Každý vyučovací den začíná krátkým cvičením jógy a meditací.
Při první demonstraci učitel dává jasné vysvětlení pozic se všemi detaily a v druhé ukázce předvádí plynulost celé sekvence. Studenti pak následují jeho učeni za pomoci přesného textového návodu osnov TMC.
Po verzi krátkých demonstrací studenti praktikují pozice v páru a následují jasné instrukce z manuálu.
Učitel dohlíží, opravuje a podporuje studenty na každém kroku. Tímto způsobem jsou studenti schopni se naučit a vstřebat všech 158 pozic celé masáže v pátém dni kurzu. Vysoce individuální přístup učitele ke každému studentovi zaručuje maximální počet osmi studentů v kurzu. 

Petr Záveský                       je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem. Posledních osm let se věnuje výhradně praxi a studiu Thajské masáže a dalších forem tzv.“bodywork“. Při svých četných studijních pobytech v Thajsku studoval na několika různých masážních školách a absolvoval kurzy Osteothai, integrace osteopatických principů a technik do Thajské masáže (David Lutt), Advanced of nerv-touch(Lek Chaiya), Foot masáž, Thai table masáž a Step on (TMC), Advanced Thai and stretches, Traditional Thai Yoga Massage, Harmonics and joint manipulation (Sunshine Massage School, Chiang Mai).Petr má bohaté pracovní zkušenosti od nás i ze zahraničí (Anglie, Španělsko). Je přidruženým partnerem TMC, Thai Massage School of Chiang Mai, jedné z nejprestižnějších a mezinárodně uznávaných masážních škol v Thajsku.TMC Chiang Mai je první, thajskou vládou akreditovaná masážní škola, která získala Královskou cenu za nejlepší masážní školu v Thajsku v roce 2005. 
TMC je uznávána osmi nezávislými institucemi: Ministerstvem školství Thajska, Ministerstvem zdravotnictví Thajska, Ministerstvem práce Thajska, CMT BC Canada „The College of Massage Therapist, NCBTMB USA „The National Certification Board for Therapeutic Massage“, Ministerstvem školství a vzdělávání UK schválený TMC pro CDL., AMTWP „Přírodní lékaři Kanady“, AAMT „Australská Asociace Maséři Ltd.“. 

Cena kurzu
 Thai yoga masáže Level-1(30 hodin).. 12.000,- Kč.  při registraci 4 týdny před zahájením kurzu: sleva 10%.
V ceně kurzu jsou skripta (každá poloha je prezentována fotografií).
Za oficiální certifikát z thajského TMC bude účtována extra částka ve výši 800,- Kč        (doručení 2-3 týdny po ukončení kurzu). Rezervace, přihlášení a další informace u Petra Záveského:                              petr.tm@gmail.com 

                   

17.10.2016 VÍCE »

22.9. 18:00 – 21:00 Večerní uvědomování v Omu na září 2016, Saša Knoblochová

Večerní uvědomování  v Omu na září 2016
Téma:
 Transformace vědomí/ Jak rozšířit své vlastní vědomí a proč?
 
Proč je vědomí důležité a jakou roli hraje v našem životě?
 
Naše vědomí v rámci transformace společnosti/ jsme součástí velkých změn?
 
Jak to vlastně na světě a planetě je?
 
Kam jsme se to dostali?
 
 A co nás čeká?
 
Co může dělat každý z nás?
 
 
V Om studiu 6.10.2016, 18.00-21.00
Další témata na večer

Co je to vědomí?
Jak se s ním dá pracovat?
Role mysli a intuice v našem životě
Transformace probíhá a co s tím?

Těším se na Vás, pokud budete chtít dorazit, prosím napiště mi na sasa@zmenajezivot.cz  nebo pište, volejte 777350612
 Platit lze na místě a cena je 350 Kč
Saša Knoblochová
 

8.9.2016 VÍCE »

Hormonální jógová terapie – víkendové semináře 6.-7.8., nebo 17.-18.9.

 

Na semináři se naučíte sestavu hormonální jógy, kterou budete schopné s jistotou samostatně cvičit, i když s jógou nemáte dosud žádné zkušenosti.
Kontakt: zuzana@yogavila.com, mobil: 608 507 303 
 

PROGRAMSobota
13.00 – 18.00 základní sestava a dech krok po kroku, relaxace
Neděle
9.00 – 10.00 zacvičení celé sestavy „v kuse“, 10.00 – 12.00 diskuze a teoretická část12.30 – 14.30 relaxační a antistresové techniky, 14.30 – 15.00 zopakování celé sestavy, relaxace (vše za půl hodinky)
Termíny: 6.-7. 8. , nebo 17.-18.9. V OM Yoga Studiu , PrahaCena: 1.490,- Kč  

O mě
Vystudovala jsem Filozofickou fakultu UP v Olomouci a následně Fakultu sociálních věd UK obor masová komunikace. Pak jsem žila střídavě v Indii a Austrálii. V mezidobí jsem poznala svého muže, se kterým jsme zakotvili v Praze a máme naše tři milované děti (Oskara, Samuela a Jasmínu).
Jógu a meditace praktikuji 15 let a prošla jsem si různými styly a školami.Učím Jógu pro těhotné, hatha jógu, vinyasu, úžasnou hormonální jógovou terapii a jógové relaxace, které jsou mému srdci nejbližší. Učím lidi dýchat, správně a pravidelně se hýbat a umět relaxovat. Odměnou mi jsou šťastní žáci a jejich splněné zdánlivě nesplnitelné touhy a přání.

 

Jsem certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodriguez. 
Co je pro mě Hormonální jógová terapie?

Báječná a velmi rychle účinná půlhodinka jógy pro ženy (i jógou dosud nepolíbené)

Možnost, jak vyřešit a zbavit se zdravotních problémů, psychických potíží.

V tuto chvíli je mou každodenní praxí, čistím si hlavu
a nabírám sílu a energii

Proč cvičit Hormonální jógu?
Hormonální jóga přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů – premenstruační syndrom, symptomy přechodu, návaly, nespavost, emocionální nestabilitu, nepravidelnosti menstruace, bolestivé menstruace, pocity stresu, paniky, deprese a nerozhodnosti, snížení paměti, cysty na vaječnících, neplodnost, předčasný přechod, suchou pleť, vypadávání vlasů a lámavé nehty aj. Po čtyřech měsících pravidelného cvičení vzrůstá hormonální hladina u žen v průměru o 254 %! Bez léků, bez bylin, jen díky pravidelné praxi. Ženy jsou přirozeně spokojené, krásné a v pohodě. Často objeví ztracenou rovnováhu, často se pouští do věcí oddalovaných, často si užívají jen to že jsou a je jim dobře. 
Jak cvičit Hormonální jógu?
Cvičte doma alespoň 3x, ideálně 4x týdně. Až se systém naučíte, cvičení Vám nezabere déle než35 minut, někdy i méně. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální pomůcky. I nadále se věnujte všem aktivitám (józe, sportu atd.), jak jste byla zvyklá, uvidíte, že Vám půjdou ještě lépe. 

12.7.2016 VÍCE »