Aktuality

POZOR! ještě poslední volná místečka na DĚTSKÉ JÓZE..začínáme 2.10.!

Jóga s dětmi
 Kurz začíná 2. října a končí 18. prosince 2017
 
PONDĚLÍ
  15.00 – 16.00 jóga pro děti 3 – 6 let
 16.00 – 17.00 jóga pro děti 7–11 let
V lednu navazuje další kurz. V lednu navazuje další kurz.
Cena: 1440 Kč (blok 12ti lekcí)
Cena jedné samostatné nepředplacené lekce  140,- Kč
PŘIHLÁŠKY U LEKTORKY ADÉLY DRMOTOVÉ       DrmotovaA@seznam.cz
 
Dobrý den,
přeji vám všem krásné, ještě prázdninové dny, plné odpočinku, milých zážitkůa slunka.
A moc ráda bych vás pozvala na podzimní dětskou jógu.
Dětská jóga přináší radost. Pomáhá dětem hravou formou udržovat zdravýpohybový aparát, zlepšuje dechovou kapacitu, koordinaci a soustředěnost,rozvíjí představivost a tvořivost. Dává dětem prostor pro relaxaci,odpočinek, i pro jejich nápady a dovádění.  
Budeme zdravit sluníčko v několika variantách, příběhy budou opět provázetkaždou asánu/pozici, a budeme se soustředit na to, abychom tělo protahovalysprávně, postupně se zaměříme na všechny elementy okolo nás – voda, vzduch,země i oheň,… a čeká nás toho ještě mnohem víc J ..najdeme si čas i najógové hry, relaxaci a zklidnění mysli.  
Zveme všechny malé jogíny, i zatím ne-jogíny, nadšence, zvědavce, zkrátkaděti, a budeme se na vás na všechny moc těšit v podzimním čase.
Mějte se krásně, Adéla a Om yoga studio
 
 

18.9.2017 VÍCE »

Další DVĚ LEKCE v ROZVRHU! pondělí od 9:00 a čtvrtek od 19:30

Milí jógující přátelé,
Přidali jsme pro Vás další dvě oblíbené lekce. V pondělí si můžete od 9:00 opět zacvičit s Hankou Seifrtovou a ve čtvrtek opět krásná večerní hatha yoga se Zuzkou Bergerovou od 19:30.
Těšíme se na Vás:-)
Vaše OM YOGA

18.9.2017 VÍCE »

úterý 5.října 20:00 – 21:30 DUCHOVNÍ ROZVOJ – první z 10-ti seminářů s ROBERTEM de ROY

Duchovní rozvoj – práce s pránou (energií)
10 seminářů s Robertem de Roy
vždy úterý 20:00 – 21:30 v OM Yoga studiuzačínáme od 5. října

Zveme Vás na kurz deseti seminářů duchovního rozvoje a práce s pránou (energií) s Robertem de Roy.Semináře budou pokračováním výuky z minulého roku, ale mohou se připojit i noví zájemci o hledání své vnitřní cesty.Vždy v úterý od 20:00 do 21:30
1)  5.10. 2017Práce s dechem pro prohloubení intuice a  přípravu otevření třetího oka
2) 12.10. 2017Projev prapůvodního zvuku OM a jeho účinků na mysl 
3) 19.10. 2017 Vysvětlení a praktické objevování pojmu Kundalini energie a možnosti její kultivace
4) 26.10. 2017Polarita Nebe a Země. Uvědomování si existence bytostí a entit v tomto prostoru a jejich možností
5) 2.11. 2017Nuance energie hadí síly v praxi
Od 9.11. do 7.12. budou témata dalších pěti seminářů budou  reagovat na potřeby, vývoj a postup skupiny.Těším se na Vás,Robert
PŘIHLÁŠENÍ NA SEMINÁŘE  a více info u  Robert De Roy:  short1@seznam.cz ,  603 480 878Cena:   1 seminář 250,-,    všechny další za 300,-při platbě všech najednou 2500,- 

 

Robert de Roy

Cíleným meditacím se věnuji od 16let díky bojovým uměním,od 18 studium léčitelství,tantry,rozvoj duševní síly a potlačování omezujících hranic (např.bolest,vyčerpání,nemoci,jen energ.strava..).
Přes 15 let rozvíjím a vyučuji práci s energií,živly a prostorem.Dělám návrhy a tvořím učinné šperky,či tetování dle potřeb klientů.Pro zkušené připravuji workshopy např. na téma: Komunikace s bytostmi a entitami,včetně jejich tvorba-vyvolání a spolupráce, Polarity běžné reality a její užití v diagnostice, atd..
Tvořím energetické a informační fotografie převážně z cest po světě,kde se snažím navštěvovat posvátná místa, léčitele, či šamany a prohlubovat své znalosti (Himálaje,Fiji,Kurdistán,NZ,Arménie,centrální Afrika,atd..).Dle možností pořádám expedice do mnou již navštívených destinací pro zájemce poznání tradičních duchovních směrů a kultury té dané země.
Mimo jiné mne obohacují také aspekty působení zatěžových situací při výuce přežití, taktiky boje zblízka, střelby, ale i např. historického šermu (krásné nástupy např. pro poznávání minulých životů) ..

 

 

23.8.2017 VÍCE »

Nadace pro Vláďu Mikuláše

Milí jógoví přátelé,
nabízíme Vám možnost podpořit Vláďu Mikuláše – našeho úžasného učitele jógy, fyzioterpeuta se „zlatýma rukama“ a kamaráda se „zlatým srdcem“ v jeho těžkém životním období. Můžete tak učinit finančním darem přes nadaci ADRA
 Účet u ADRY je 57333375/0300 a variabilní symbol 238!!! VS je velmi důležitý, je to Vláďův symbol a peníze budou náleže jemu, jinak by šly do obecného účtu nadace.
 v tuto chvíli ještě není dohledatelný Vláďův případ na stránkách ADRY, musí se vše teprve zadministrovat. Díky Petře Němcové  604860197, však byla sbírka velmi rychle povolena. U Petry další případné informace ke sbírce.
Pro ověření, že účet patří skutečně ADŘE na https://www.adra.cz/nadace-adra/verejna-sbirka
 Formulář pro potvrzení o daru pro odečer z daní https://www.adra.cz/nadace-adra/jak-usetrit-na-danich
Vláďovi byla diagnostikována  ALS /amyotrofická laterální skleróza/,  u které západní medicína nezná příčinu ani lék. Progrese nemoci je individuální, ale dá se předpokládat, že
budou potřeba peníze – na terapie, kompenzační pomůcky, pro rodinu, pro děti, na hypotéku..
  
Díky takovým bytostem, jako je Miky,  a jeho osudu se můžeme stále učit pokoře a poznávání hodnot a  smyslu života.
Děkujeme.
 

29.3.2017 VÍCE »

Vaše yogamatky ve studiu

Milí přátelé,
V našem OMovém kumbálku byl prostor pro ukládání Vašich jógamatek. 
Protože  jógamatek neustále přibývá a  prostor pod plynovým kotlem je nutno pravidelně uklízet, 
  přemístily jsme Vaše milované:-) jógamatky hned ke vstupu do studia do červených polic.
Zde si můžete své jógamatky ukládat. Tento prostor je však otevřený a proto nemůžeme ručit, že si Vaši jógamatku někdo nepůjčí, nebo „omylem“ neodnese. Proto zvažte sami, jak využívat.
Přejeme si, abyste se u nás citili dobře a nacházeli v sobě to jemnější, láskyplnější.
Namasthe 
Andrea & Katka

24.7.2015 VÍCE »

JEDINEČNÉ MASÁŽE : THAI YOGA MASÁŽ , OSTEO—THAI MASÁŽ

JEDINEČNÉ MASÁŽE :     THAI YOGA MASÁŽ      ,      OSTEO—THAI MASÁŽ

Thai Yoga masáž
Thai masáž je duchovní tanec, yoga pro dva lidi,puvodně praktikovaná v Budhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu.Zakladatelem Thai masáže je považován doktor Jivaka Kumar Bhacha.
Byl známým lékařem a přítelem Buddhy v severní Indii před 2 500 lety. Současně s migrací bud- histů do jihovýchodní Asie, přišlo toto umění do Thajska.
Teoreticky,Thai masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuob- novuje volný tok energie v našem těle,odstraňuje fyzické a emocionální bloky.

 

Osteo—Thai masáž
Osteo-Thai je most mezi východem a západem, je to forma práce s tělem, která kombinuje neo- byčejnou kreativitu a sílu Thai yoga masáže s přesností a jemným dotekem osteopatie. Kombinuje pestré protahovací pákové techniky napříč svalových skupin, inspirované yogovými pozicemi, akupresurní práci na energetických liniích a dynamické pohyby thai yoga masáže
s osteopatickým uvolněním tkání a práce na omezeních pohybu. Thai Yoga a Osteo-Thai se provádí na futonu na podlaze, klient je oblečen do lehkého a po- hodlného oděvu.
Masáž mužete objednat u terapeuta Petra Záveského na čísle 604 69 09 27 nebo napsat na petr.tm@gmail.com. Více o Petrovi na omjogastudio.cz v sekci masáže.
CENA:      90 min — 950,- 120 min — 1250,-

Učinky

Podporuje — celkově zdraví a duševní pohodu. Uvolnuje — nervové a svalové napětí. Aktivuje — volný tok energie.
Zlepšuje — lymfatický oběh, krevní cirku- laci,trávení,dechový objem,postavení těla
a flexibilitu.
Léčí — velké množství chorob jako bolesti zad, bolesti hlavy, problémy s trávením,stres, nespav- ost,nervovou nevyrovnanost, zatuhlost krčních a ramennich svalu, bolesti kolen apod.
Vyživuje — přívodem krve klouby a tím podporuje jejich samoléčbu.
Odstranuje — fyzické a emocionální bloky.

  

9.2.2015 VÍCE »