Aktuality

ROZVRH – FRIESOVKY vikend 9.-11.12.

Milí přátelé,
děkujeme Vám za přihlášení na náš tradiční adventní víkend na Friesovkách. 
Níže je rozvrh lekcí. Cvičit budeme  ve třech prostorách : Klub, Sálek a Herna.
Hned po příjezdu se, prosím, zapiště na lekce do archů, které budou viset na skleněných dveřích do jídelny.
Na horách je už sněhové království:-), tak auta opět necháváme ve Strážném-lom a domluvte si, prosím, na hotelu odvoz nahoru.
Těšíme se na Vás:-)
Andrea & Eva & Katka
PÁTEK:  
19:00 – 20:00  budou probíhat lekce jemné hatha jógy v Klubu, Sálku a Herně s Katkou, Andreikou a Evičkou.
SOBOTA:
KLUB:       7:00-8:00 ranní jóga s Andreikou ,    8:00-9:00 ranní jóga s Andreou
                      16:00-17:30 Vinyása flow yoga s Andreou,               17:30-19:00 hatha jóga s Andreou
SÁLEK:     7:30-9:00 Pranajáme + hatha jóga s Evčou
                      16:30-18:00 Prana Vashya yoga – zkrácená + pranajáma s Katkou
 HERNA:   7:30-9:00 Pranajáma + hatha jóga s Katkou
                      16:30-18:00 Ashtanga – první i druhá série zkrácená , s Evčou
 
NEDĚLE:  
 KLUB:        7:00-8:00 ranní jóga s Katkou ,       8:00-9:00 ranní jóga s Katkou
SÁLEK:     7:30-9:00 Pranajáme + hatha jóga s Evčou
 HERNA:   7:30-9:00 Pranajáma + hatha jóga s Andreou
                 
 

6.12.2016 VÍCE »

Friesovky 9.-11.12. UVOLNIL SE APARTMÁN !!!!

Milí přátelé,
děkujeme Vám za velký zájem o adventní víkend na Friesovkách. Dnes se uvolnil se jeden 6-ti lůžkový apartmán 2 + 4.
Můžete se hlásit i 2+2. Pokud máte zájem s námi jet, napište mi, prosím, SMS
Děkuji Katka
603 534 970

5.12.2016 VÍCE »

DÁRKOVÝ POUKAZ NA LEKCE JÓGY – Věnujte k Vánocům zdraví a spokojenost:-)

Můžete si u nás zakoupit krásné dárkové poukazy na lekce jógy za Vámi zvolený finanční obnos.
Věnujte k Vánocům prastaré a věčné techniky k nalezení zdraví, spokojenosti a moudrosti:-)
Možno zakoupit na recepci studia každý den vodpoledních a večernch hodinách (v době recepce)
Vaše OM Yoga studio
 
 

1.12.2016 VÍCE »

Typ na Vánoční dárek – PUKAZ NA KURZ HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE

Nabízíme Vám typ na krásný dárek k Vánocům:-)
poukaz na Hormonální jógovou terapii.
Vaše OM Yoga 
Více informací u Zuzky Brgerové zuzana@yogavila.com

1.12.2016 VÍCE »

!POSLEDNÍ 2 MÍSTA! NA CERTIFIKOVANÝ KURZ THAI YOGA MASÁŽ – po.5.12. – pá.9.12.

 

CERTIFIKOVANÝ KURZ THAI  YOGA  MASÁŽ 
Dva termíny v OM Yoga Studiu:         prosinec -  pondělí 5.12. – pátek 9.12. 2016nebo leden - pátek 6.1. – úterý 10.1. 2017
vede PETR ZÁVESKÝ - certifikovaný lektor

Zveme Vás na čtvrté opakování  plně certifikovaného pětidenního kurzu Thai Yoga Masáže, který úspěšně proběhl v OM Yoga studiu během dubna, srpna a září 2016, pod vedením zkušeného terapeuta a lektora Petra Záveského.Tentokrát máte na výběr ze dvou termínů:pondělí – pátek 5. – 9. 12. 2016       pátek – úterý     6. – 10. 1.  2017 Pro přihlášení ke kurzu není nutné žádné předchozí zdravotnické vzdělání či kurzy. 

Co je Thai Yoga Masáž?
Thajská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující v sobě akupresuru prvky jógy a reflexologii.
Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v buddhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuobnovuje volný tok energie v našem těle, odstraňuje fyzické a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébáni a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody.
Volný tok energie zlepšuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruje. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 

Budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thajsku. 

Budete schopni praktikovat 1,5-2 hodinovou Thai yoga masáž! 

Studenti se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži, pokud jde o její bezpečné praktikování a její kontraindikace. 

POPIS KURZU Co vše se naučíte v kurzu Thai Yoga Masáž Level-1
1. Budete schopni praktikovat 1,5-2 hodinovou Thai yoga masáž!
2. Budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thajsku.
3. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát Surya Thai Masáž School, nebo mne můžete požádat o zaslání originálního diplomu z thajského TMC. Na oba z těchto diplomů pak můžete navázat dalším studiem na TMC v Thajsku. Vzdělání až na úroveň učitele je možné a pokud si zvolíte tuto cestu, rád Vám s ní pomohu.
4. První stupeň obsahuje masáž celého těla a vybuduje pevný základ pro případné další hlubší studium Thajské masáže. 
5. Naučíte se masážní techniky hlavy, krku, ramen, obličeje, zad na boku a obličejem dolu, paží, břicha, nohou, strečink a zakončení.
6. Studenti se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži, pokud jde o její bezpečné praktikování a její kontraindikace. 
 

Jak probíhá výuka
Každý vyučovací den začíná krátkým cvičením jógy a meditací.
Při první demonstraci učitel dává jasné vysvětlení pozic se všemi detaily a v druhé ukázce předvádí plynulost celé sekvence. Studenti pak následují jeho učeni za pomoci přesného textového návodu osnov TMC.
Po verzi krátkých demonstrací studenti praktikují pozice v páru a následují jasné instrukce z manuálu.
Učitel dohlíží, opravuje a podporuje studenty na každém kroku. Tímto způsobem jsou studenti schopni se naučit a vstřebat všech 158 pozic celé masáže v pátém dni kurzu. Vysoce individuální přístup učitele ke každému studentovi zaručuje maximální počet osmi studentů v kurzu. 

Petr Záveský                       je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem. Posledních osm let se věnuje výhradně praxi a studiu Thajské masáže a dalších forem tzv.“bodywork“. Při svých četných studijních pobytech v Thajsku studoval na několika různých masážních školách a absolvoval kurzy Osteothai, integrace osteopatických principů a technik do Thajské masáže (David Lutt), Advanced of nerv-touch(Lek Chaiya), Foot masáž, Thai table masáž a Step on (TMC), Advanced Thai and stretches, Traditional Thai Yoga Massage, Harmonics and joint manipulation (Sunshine Massage School, Chiang Mai).Petr má bohaté pracovní zkušenosti od nás i ze zahraničí (Anglie, Španělsko). Je přidruženým partnerem TMC, Thai Massage School of Chiang Mai, jedné z nejprestižnějších a mezinárodně uznávaných masážních škol v Thajsku.TMC Chiang Mai je první, thajskou vládou akreditovaná masážní škola, která získala Královskou cenu za nejlepší masážní školu v Thajsku v roce 2005. 
TMC je uznávána osmi nezávislými institucemi: Ministerstvem školství Thajska, Ministerstvem zdravotnictví Thajska, Ministerstvem práce Thajska, CMT BC Canada „The College of Massage Therapist, NCBTMB USA „The National Certification Board for Therapeutic Massage“, Ministerstvem školství a vzdělávání UK schválený TMC pro CDL., AMTWP „Přírodní lékaři Kanady“, AAMT „Australská Asociace Maséři Ltd.“. 

Cena kurzu
 Thai yoga masáže Level-1(30 hodin).. 12.000,- Kč.  při registraci 4 týdny před zahájením kurzu: sleva 10%.
V ceně kurzu jsou skripta (každá poloha je prezentována fotografií).
Za oficiální certifikát z thajského TMC bude účtována extra částka ve výši 800,- Kč        (doručení 2-3 týdny po ukončení kurzu). Rezervace, přihlášení a další informace u Petra Záveského:                              petr.tm@gmail.com 

                   

17.10.2016 VÍCE »

víkend na Friesových boudách v Krkonoších 9.-11.12.2016 je již obsazený, děkujeme.

Adventní jógový víkendna Friesových boudách v Krkonoších9.-11.12.2016 

 

Milí  jógoví přátelé,stejně jako v minulých letech,  i letos Vás v době adventní zveme na společný víkend na Friesových boudách v Krkonoších www.friesovyboudy.czVelmi nás těší mnoho Vašich dotazů na pokračování této tradiční akce OM Yoga Studia:-) Společný adventní víkend na Friesovkách není jen jógování a procházky do hor, ale i odpočinek, čas pro sebe, setkávání s přáteli, nebo hezký převánoční čas s rodinou.
Jógové lekce povedou lektoři OMu opět ve dvou prostorách souběžně – pátek večer, sobota ráno, sobota navečer a neděle ráno. Zařadíme opět Vinyásové série, jemnou hatha jógu a větší prostor bude dán pranajámě a dechovým technikám.    
Přejeme krásný klidný podzim a Těšíme se na Vás Tým učitelů jógy OMu Andrea a Katka    
Termín: pátek 9.12. – neděle 11.12. 2016Cena:      2.500,- s programem jógy (4 lekce + 1 lekce pranajámy)                1.800,-  bez jógového programu              cenu za ubytování dětí, domlouvejte, prosím, přímo s paní Lucií Polívkovou Pokoje jsou dvoulůžkové.Samostatně na dvoulůžkovém pokoji – příplatek 300 kč/os/noc.
v ceně je zahrnuto : ubytování 2 noci se snídaní formou bufetu 4 lekce jógové praxe + 1 lekce pranajámy volný vstup do wellness – sauna, pára, výřivka , bazénky pro děti (i dospělé) v ceně nejsou zahrnuty: obědy, večeře, doprava.       ! Rezervace ubytování  je tentokrát přímo u majitelky hotelupaní Lucie Polívkové info(zavináč)friesovyboudy.cz   a zaplacením ZÁLOHY 1.000,- na ubytování  potvrdíte svůj zájem.
DOPLATEK prosíme na účet OM Yoga nejpozději do konce listopadu.částka :                  1.500,- (jóga),  800,- (bez jóg. programu)na účet OM Yoga : 43-5791800217/0100,var.symb.:               Vaše tel. číslozpráva pro příjemce:    Vaše jméno + jóga (pokud máte zájem o jógový program)  Prosím, ohledně ubytování a platby zálohy komunikujte s paní Polívkovou na Friesovkácha všechny další dotazy u Katky Novákové  Katka(zavináč)omyogastudio.cz.
Společná doprava – volná místa v autech vítány !KAŽDÝ SVOU JÓGAMÁŤU !  
   
                                                                                     

17.10.2016 VÍCE »

SOBOTNÍ lekce od 17 hod OBNOVENA! začínáme již tuto sobotu15.10.!!

Milí jógující,
opět obnovujeme oblíbenou lekci Ashtanga Vinyása yogy každou sobotu od 17 do 18:30 hodin.
Lekci povede opět Simona Horčičková a Martina Čechová.
Těšíme se na Vás:-)
Váš OM

11.10.2016 VÍCE »