Aktuality

přihlášky na kurz dětské jógy – leden-březen 2017 – děti 3-5let a 6-10 let

Milí rodiče,  stále je ještě možnost přihlašovat děti na dětskou jógu v Om yoga studiu pro období leden až březen.
 
V obou skupinkách – menších  3 – 5 let a  větších 6 – 10 let  - zbývá pár posledních míst.
 
Vítáme všechny děti, které mají chuť se protáhnout, poznat nové kamarády a více i sebe, vyřádit se, i odpočinout, soustředit se, i zrelaxovat, a užít si hodinku naší společné jógy  
 
V případě zájmu, prosím kontaktujte lektorku dětské jógy Adélu Drmotovou DrmotovaA@seznam.cz
 
Přeji vám krásné období zimních radovánek a elánu do cvičení jógy
Těším se naviděnou
Adéla.
 

7.1.2017 VÍCE »

Volná místa pro děti na dětské józe 3-5 let , 6 – 10 let.

Až do 13.1. je možné přihlašovat děti na kurzy dětské jógy pro období leden až březen. . Otvíráme opět dvě skupiny : 3 – 5 let a 6 – 10 let.
 V obou skupinkách – menších i větších dětí – zbývá pár posledních míst.
 Vítáme všechny děti, které mají chuť se protáhnout, poznat nové kamarády a více i sebe, vyřádit se, i odpočinout, soustředit se, i zrelaxovat, a užít si hodinku naší společné jógy  
 V případě zájmu, prosím o vyplnění přihlášky, a zaslání zpět na tento e-mail. Děkuji. 
 Přeji vám krásné období zimních radovánek a elánu do cvičení jógy Těším se naviděnou
Adéla Drmotová
lektorka dětské jógy
 

6.1.2017 VÍCE »

Pozor! rezervace dovolené NA FUERTAVENTUŘE 20.- 27.4.2017 s Katkou a Martinem nejlépe do 28.2.!

Prosíme zájemce o letošní jarní jógování na Kanárských ostrovech, aby si zarezervovali svá místa včas, nejlépe do konce února.
Je velmi pravděpodobné, že během března už nebudou kapacity volné. Vzhledem k přesunu cestovního ruchu z blízkého výhchodu na pobřeží Atlantiku, je v tuto dobu na Kanárských ostrovech velký převis poptávky po dovolených.
Děkujeme a těšíme se s Vámi naviděnou
Katka a Martin                           
JÓGOVÁ DOVOLENÁ NA FUERTAVENTUŘE od 20. do 27. dubna 2017  
 
                                                    s Katkou Novákovou a Martinem Wagenknechtem
                                                    
Stejně jako v minulých letech i letos Vás zveme na společnou  jarní jógovou dovolenou na Kanárských ostrovech, tentokrát na „ostrov zlatých pláží“ Fuerteventuru, s lekcemi jógy pro každého – jemné rehabilitační hatha jógy a kurzem série Prana Vashya yogy.
 Oblast Kanárských ostrovů je známa svým mírným příjemným klimatem, velmi čistým oceánským vzduchem a jistotou jasných dní se subtropickým sluncem.Tato jedinečná energie a cvičení jógy je ta nejlepší nabíječka po dlouhé zimě:-)  
Dvě jógové lekce za den budou probíhat  ráno před snídaní a navečer a jsou vhodné pro každého, individuálně poradíme vhodný způsob cvičení.Ráno budeme praktikovat dechové techniky a jemnou rehabilitační  hatha jógu.Odpolední lekce budou probíhat ve dvou skupinách:jemná hatha jóga pro ozdravení páteře a energetického systému těla a kurz Serie Prana Vashya yogy – autentická jihoindická škola jógy. Tato sestava představuje intenzivní cvičení a přináší významné posílení a zpružnění celého těla, páteře i mysli. Plyne v rytmu hlubokého dechu s relativně krátkými výdržemi v jednotlivých ásanách, typicky na délku 5-ti dechů. Lekce jemné rehabilitační jógy jsou vhodné pro všechny zájemce s menšími či většími zdravotními obtížemi. Cvičit může každý, cílem cvičení je tělo celkově ozdravit, očisti, svalově vyrovnat a tak i energeticky zprůchodnit. 
Těšíme se na Vás:-)Katka a Martin
 

Datum a místo:  FUERTEVENTURA    20.04.-27.4.2017Letecká doprava:  let spol. Travel Service z PrahyUbytování:  aparthotel Broncemar Beach*** v letovisku Caleta de Fuste v centrální části ostrovaPoloha: Na východním pobřeží ostrova, v letovisku Caleta de Fuste. Nákupní centrum s množstvím barů a restaurací se nachází nedaleko hotelu, přímo v komplexu se nachází menší obchod.Vzdálenost na letiště: 10 kmPláž: Aparthotel se nachází 400 m od dlouhého mořského zálivu s pláží Playa del Castillo s pozvolným vstupem do moře a chráněné před vlnami (délka zálivu 1 km). 

Aparthotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Komplex připomíná menší městečko s uličkami ,malým náměstím a zahradami. Ve dvoupatrových domcích se nachází celkem 252 apartmánů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, několik restaurací a barů, kavárna, prádelna,  parkoviště, obchod. Hosté mohou využívat 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), 2 jacuzzi, sluneční terasy s lehátky a slunečníkyStravování:  polopenze formou švédských stolů nebo All Inclusive za příplatekwww.broncemar-beach.com

Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Obývací pokoj má integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením,  televizi se satelitními programy (za poplatek), telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, terasu s výhledem do zahrady. Umístění – v přízemí.  Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby+ 2 děti a 1 dítě do 2 let.Za příplatek je možné objednat apartmán se soukromou terasou (cca 15 m2), umístění – 1 patro.ubytování standart je v přízemí bez soukromé terasy – z apartmánů se vychází přímo do zahrady nebo k bazénu. Výhodou pro některé zájemce bude, že si za docela dobrou částku mohou připlatit all incl.

 

Cena zahrnuje:   - let z Prazy se spol. Travel service                              - ubytování v hotelu Broncemar Beach***                             - polopenzi                             - transfery                             - služby delegáta                             - Lekce jógy : dvě lekce za den ve dvou skupinách,                                                   kurz Prna Vashya yogy                          
 

 
pokoj
Cena-eur
Cena v Kč

 
cena za os/dvoulůžk. pokoji
    710,-
    19.170,- 

 
cena za os/pokoj s terasou
    745,-
     20.115,-

 
jednolůžkový pokoj standart
    815,- 
     22.005,- 

 
třetí dosp. osoba na přistýlce
    635,- 
     17.145,- 

 
1º- 2-12 let v dopr. 2 dosp.
    445,- 
     12.015,- 

 
2º- 2-12 let v dopr. 2 dosp.
    325,- 
       8.775,- 

 
0-2 let v dopr. 2 dosp.
      20,- 
          540,-

 
 
 
 

 
Příplatky – není zahrnuto v ceně:     pojištění Allianz               8,50 eur                                                                    All Inclusive                       70 eur                                                                    All Inclusive-první dítě   35 eur                       

 

4.1.2017 VÍCE »

ZÁSTUPY za Katku Novákovou LEDEN 2017

Milí jógující přátelé,
během ledna mohu opět studovat a praktikovat v PranaVashya Yoga shale Vinaye Kumara v jihoindickém Mysore.
Pravidelné lekce povede: Martina Čechová – úterý od 7 hod. Ashtanga  a čtvrtek od 16.45 hatha
                                               Simonka Horčičková – úterý od 9 hodin Hatha
                                              Martina Linhartová – čtvrtek od 18 hodin Pranan Vashya jóga
Těším se na naše společné praxe v únoru a pokud by Vás zajímalo, jak to v Prana Vashya Yoga Shale chodí, budu dávat malé zprávičky na svůj facebook.
Přeji klidný a stabilní začátek nového roku:-)
Namasthe
Katka
 

3.1.2017 VÍCE »

SOBOTNÍ lekce od 17 hod OBNOVENA! začínáme již tuto sobotu15.10.!!

Milí jógující,
opět obnovujeme oblíbenou lekci Ashtanga Vinyása yogy každou sobotu od 17 do 18:30 hodin.
Lekci povede opět Simona Horčičková a Martina Čechová.
Těšíme se na Vás:-)
Váš OM

11.10.2016 VÍCE »

Opět obnovujeme lekci PONDĚLÍ od 9:00, vinyása se Simonou Horčičkovou

Od 19.9. zařazujeme pondělní dopolední vinyásu od 9:00, stejně jako v minulém roce. 
Lekci povede Simča Horčičková
Těšíme se na Vás
Tým OM Yoga
 

12.9.2016 VÍCE »

lekce pátek od 12.00 Prana Vashya pokročilí – dočasně zrušena!!

Milí Pránavášisté,
páteční polední lekce je dočasně zrušena. Prosím, sledujte rozvrh. 
děkuji za pochopení.
Katka

8.9.2016 VÍCE »