Aktuality

Léčivé Divadlo s hostem VLADIMÍREM MIKULÁŠEM středa 24. 5. od 19:00 Divadlo Lávka

LÉČIVÉ DIVADLO GABRIELY FILIPPI S HOSTEM
VLADIMÍREM MIKULÁŠEM
 středa 24. 5. od 19:00 Divadlo Lávka  
Milí přátelé, zveme Vás na setkání s naším učitelem jógy, úžasným terapeutem a milým kamarádem Vláďou Mikulášem, který bude hostem Léčivého divadla spolu s představením ANASTASIA. 
Adaptace knih Vladimíra Megreho pojednává o ženě žijící uprostřed přírody, v hlubokém duchovním souznění s vesmírem a přírodou, kde se jednoho dne zamiluje do muže z velkoměsta. Konfrontace jejich světů, nabízí divákům příběh nevšední lásky a pohled na smysl a fungování života.
V druhé části večera nazvané TERAPIE ÚSMĚVEM si Gabriela pozvala k rozhovoru učitele jógy, úžasného terapeuta a našeho milého kamaráda Vladimíra Mikuláše.
S Vláďou se všichni pravidelně setkáváme na společných jógových lekcích, kde nám pomáhá nejen svým mimořádným terapeutickým přístupem ale především svou stále slunečnou povahou a zlatým srdcem. 
V této době prochází Vladimír velmi těžkým životním obdobím a nyní máme možnost pomoci my všichni. 
Nenjen o tomto bude v druhé části večera rozhovor Gabriely Filippi a Maria Kubece  s jejich vzácným hostem Vladimírem.  Zpěvem je bude provázet hlasový improvizátor Patrik Kee. 
V kouzelných prostorách u Karlova mostu zazní témata přátelství, lásky, léčebné síly úsměvu a lidské myšlenky.
Těšíme se na společné setkáníGabriela a tým učitelů OM Yoga Studia

Na začátku tohoto roku byla Vladimíru Mikulášovi diagnostikována  ALS /amyotrofická laterální skleróza/,  u které západní medicína nezná příčinu ani lék. Progrese nemoci je individuální, ale dá se předpokládat, že budou v budoucnu potřeba nejenom prostředky pro zabezpečení rodiny a splácení hypotéky, ale především nemalé náklady na terapie, kompenzační pomůcky, případně na bezbariérovou úpravu bytu.
Nabízíme Vám možnost podpořit Vláďu Mikuláše – našeho úžasného učitele jógy, fyzioterpeuta se „zlatýma rukama“ a kamaráda se „zlatým srdcem“ v jeho těžkém životním období. Můžete tak učinit finančním darem přes nadaci ADRA
 Účet u ADRY je 57333375/0300 a variabilní symbol 238!!! VS je velmi důležitý, je to Vláďův symbol a peníze budou náleže jemu, jinak by šly do obecného účtu nadace.
Pro ověření, že účet patří skutečně ADŘE na https://www.adra.cz/nadace-adra/verejna-sbirka
 Formulář pro potvrzení o daru pro odečer z daní https://www.adra.cz/nadace-adra/jak-usetrit-na-danich

10.5.2017 VÍCE »

SOBOTA 17.6. – ČAKRY – Celodenní Workshop Roberta De Roye

SOBOTA 17.6. ČAKRY  Celodenní Workshop Roberta De Roye

22.5.2017 VÍCE »

13.6. úterý 18:30 – 20:00 ESENCE – přednáška K UVOLNĚNÍ STRESU, BLOKŮ V TĚLE A NAVOZENÍ RADOSTI

ÚTERÝ 13.6. od 18:30 – 20:00               ESENCE – přednáškaK UVOLNĚNÍ STRESU, BLOKŮ V TĚLE A NAVOZENÍ RADOSTI
 
Propojení myšlení, cítění a hodnot v těle.Přijďte si užít ochutnávku s Trilogickými esencemi v bio-kvalitě v malé skupince do max. 8 osob.Jak esence fungují? Uvolňují z těla stres, dodávají tělu bio informace, díky kterým se harmonizuje, uvolňují se bloky a člověk pociťuje více vnitřní síly, lehkosti a radosti. 
 
KDY:    úterý 13.6.2017 od 18:30 do 20:00PRŮVODCI:      Patricia Všetečková, Jiří DundaVSTUPNÉ:           200,- , děti zdarmaREZERVACE:   JIŘÍ DUNDA 724 094 993,                                           jiri@trilogickasynergie.cz

22.5.2017 VÍCE »

Nadace pro Vláďu Mikuláše

Milí jógoví přátelé,
nabízíme Vám možnost podpořit Vláďu Mikuláše – našeho úžasného učitele jógy, fyzioterpeuta se „zlatýma rukama“ a kamaráda se „zlatým srdcem“ v jeho těžkém životním období. Můžete tak učinit finančním darem přes nadaci ADRA
 Účet u ADRY je 57333375/0300 a variabilní symbol 238!!! VS je velmi důležitý, je to Vláďův symbol a peníze budou náleže jemu, jinak by šly do obecného účtu nadace.
 v tuto chvíli ještě není dohledatelný Vláďův případ na stránkách ADRY, musí se vše teprve zadministrovat. Díky Petře Němcové  604860197, však byla sbírka velmi rychle povolena. U Petry další případné informace ke sbírce.
Pro ověření, že účet patří skutečně ADŘE na https://www.adra.cz/nadace-adra/verejna-sbirka
 Formulář pro potvrzení o daru pro odečer z daní https://www.adra.cz/nadace-adra/jak-usetrit-na-danich
Vláďovi byla diagnostikována  ALS /amyotrofická laterální skleróza/,  u které západní medicína nezná příčinu ani lék. Progrese nemoci je individuální, ale dá se předpokládat, že
budou potřeba peníze – na terapie, kompenzační pomůcky, pro rodinu, pro děti, na hypotéku..
  
Díky takovým bytostem, jako je Miky,  a jeho osudu se můžeme stále učit pokoře a poznávání hodnot a  smyslu života.
Děkujeme.
 

29.3.2017 VÍCE »

Páteční ashtanga v novém!

Drazí jogující,
od zítra bude ashtanga 17:30 – 19:00 v novém! Povede ji pravidelně Orsi Kinka,
která se právě vrátila z Rishikeshe od Kamala Singha.
Lekce bude probíhat v angličtině.
 
Budeme se na Vás těšit ❤️

27.4.2017 VÍCE »

Sobotní lekce opět od 9 hodin ráno!!

Milí jógující,
od této soboty 1. dubna sobotní lekce opět od 9 hodin ráno!!
Těšíme se na Vás
A vážně to není Apríl:-))
 

29.3.2017 VÍCE »