Masáže

foto

Denisa Krejčířová

foto

Darja Rádha Angel

20160806_200157

Petr Záveský

- Osteo Thai masáž

- Thai yoga masáž

Denisa Krejčířová

Narodila jsem se v Olomouci, kde jsem vystudovala Střední zdravotní školu. Nebyla to ale má životní cesta, tak jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem vystudovala VOŠ obor Management sportu, a po čase si začala plnit své životní sny.

Od dětství jsem vegetariánkou, i když rodiče a mé nejbližší okolí byli ze začátku proti. Později, když jsem se začala aktivně věnovat józe, pochopila jsem, že to ke mně zkrátka patří. Věřím, že každý máme svoji životní cestu.

Jsem zastáncem holistického přístupu k člověku a takto přistupuji i k práci s klienty. Hledám individuální cestu ke každému klientovi, a proto často kombinuji více masážních technik za účelem dosažení maximálního efektu.

Inspiraci hledám hlavně v józe a tradiční čínské medicíně. Zajímám se o pohyb, výživu, psychosomatiku a své zkušenosti aplikuji při terapii s klienty.

Moje práce je pomoci člověku najít cestu k uzdravení a pocitu „naplněnějšího – šťastnějšího“ života. Neléčím, pouze pomáhám hledat příčiny a nastartovat samo-uzdravovací proces, který máme každý v sobě.

Denisa Krejčířová

tel: 775 972 399

Email: masazekrejcirova@gmail.com


Web: www.zivotjakocesta.cz 

foto

Telefon

E-mail

Darja Rádha Angel

Ing. Darja Rádha Angel

Mou prací je dělat lidi šťastné, ukázat jim, jak mohou žít naplněný a radostný život v lásce. Moje transformace od vystrašené a vystresované introvertky proběhla skrze jógu, andělské léčení, pobyt v Indii, regresi a léčivý dotek. Teď je mým záměrem to s láskou předávat dále. Již 12 let se věnuji účinku pohybu a stravy na naše tělo, před 7 lety jsem k tomu přidala léčení skrze dotekové terapie. Věřím, že bloky a stažení, která si nosíme v těle, jsou jen odrazem naší psychiky. 

Pohybové terapie, kterými klienty provádím, jsou založeny především na Terapeutické a Senzuální józe, tanci a dechu. Masážní, regresní terapie a andělské léčení, pak pomáhají přejít z léčení fyzického těla do energetického a stejně tak se zapojují do léčení naší duše na velmi hluboké úrovni. 

Být celistvou šťastnou bytostí žijící v hojnosti a lásce, dle mě znamená, neustálou a hlubokou práci na sobě samé a plnění svého životního záměru. Mým cílem je vést lidi ke svobodě, lásce a otevření, tak aby mohli poznat sami sebe a dokázali dojít k naplňování svého záměru, očistili energetickou zátěž rodiny a minulosti a žili tady a teď a sami za sebe.

Dělá mi radost léčit lidi skrze jógu, tanec, masáže, léčivé fyzické i energetické doteky… 

„Když rozhýbeme tělo, rozhýbou se i věci okolo nás. Energie je to, co oživuje nás a uzdravuje všechny situace v našem životě.“

 

 

Terapie nabízené Darjou:

Masáže:

Aromaterapeutická masáž 800,-/hod

Zen Somatics masáž 800,-/hod

Senzuální masáž 800,-/hod

 

Celotělní masáž je dvouhodinová. Senzuální může být dle preferencí i delší.

 

Další terapie, které nabízím:

Andělské léčení

Regresní léčení

Vaginální mapování

více informací na webu: www.radhaangel.cz

 

 

 

 

 

Ing. Darja Rádha Angel

vww.radhaangel.cz

www.artoftouch.cz

www.pobytvlese.cz

+420 608 357 446

darja@radhaangel.cz

 

 

Vzdělání

 • Ashtanga Vinyasa Yoga teacher training course 200 hodin (akreditace z Yoga Alliance) v Indii
 • Hatha Yoga teacher training course 200 hodin (akreditace z Yoga Alliance) v Indii
 • Vinyasa jóga diplomované školení pro učitele v ČR
 • Ayurvedic therapist (2leté studium) v Indii
 • Ayurvedic cooking classes (250 hodin) v Indii – Kerala, Karnataka styl
 • Osho Meditations training course (vedena pod přímým Oshovým žákem) v Řecku
 • Regresní terapie diplomované školení v ČR

Profesionální výcvik „Školy celostní smyslné masáže“ (Evropská akademie somatického vzdělání – EASE) 

Potěšení a léčení – vaginální mapování (kurz Denisa & Richard, Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB)

 • Holistické aromaterapeutické masáže I a II (Asociace českých aromaterapeutů) diplomované školení v ČR
 • Zen Somatics Massage training course v Indii
 • Nutriční poradenství – certifikované školení pod záštitou 1. lékařské fakulty (Mahra s.r.o.) v ČR
 • Mohendžodáro (hloubková práce s ženskou energií)
 • Dětská výživa diplomované školení (Mahra s.r.o.) v ČR
 • Sportovní výživa diplomované školení (Mahra s.r.o.) v ČR

 

 

 

foto

Telefon

E-mail

Petr Záveský

 

Petr Záveský
je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem. Posledních osm let se věnuje výhradně praxi a studiu Thajské masáže a dalších forem tzv.“bodywork“. Při svých četných studijních pobytech v Thajsku studoval na několika různých masážních školách a absolvoval kurzy Osteothai, integrace osteopatických principů a technik do Thajské masáže (David Lutt), Advanced of nerv-touch(Lek Chaiya), Foot masáž, Thai table masáž a Step on (TMC), Advanced Thai and stretches, Traditional Thai Yoga Massage, Harmonics and joint manipulation (Sunshine Massage School, Chiang Mai).
Petr má bohaté pracovní zkušenosti od nás i ze zahraničí (Anglie, Španělsko). Je přidruženým partnerem TMC, Thai Massage School of Chiang Mai, jedné z nejprestižnějších a mezinárodně uznávaných masážních škol v Thajsku.
TMC Chiang Mai je první, thajskou vládou akreditovaná masážní škola, která získala Královskou cenu za nejlepší masážní školu v Thajsku v roce 2005. 

TMC je uznávána osmi nezávislými institucemi: Ministerstvem školství Thajska, Ministerstvem zdravotnictví Thajska, Ministerstvem práce Thajska, CMT BC Canada „The College of Massage Therapist, NCBTMB USA „The National Certification Board for Therapeutic Massage“, Ministerstvem školství a vzdělávání UK schválený TMC pro CDL., AMTWP „Přírodní lékaři Kanady“, AAMT „Australská Asociace Maséři Ltd.“. 

 

Zajemci o masaz,nebo kurz Thajske masaze me prosim kontaktujte na tel.c.604 690 927,nebo e-mailove adrese petr.tm§gmail.com

Cena za 90 minutovou masaz-1 200 kc

 

Thajská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující v sobě akupresuru prvky jógy a reflexologii.

Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v buddhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuobnovuje volný tok energie v našem těle, odstraňuje fyzické a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébáni a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody.

Volný tok energie zlepšuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruje. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 

 

 

Co je Osteo-Thai masáž

Osteo-Thai je most mezi východem a západem,je to forma práce s tělem,která kombinuje neobyčejnou kreativitu a sílu Thai yoga masáže s přesností a jemným dotekem Osteopatie.

Kombinuje pestré protahovací pákové techniky napříč svalových skupin,inspirované yogovými pozicemi,akupresurní práci na energetických liniích a dynamické pohyby thai yoga masáže s osteopatickým uvolnění tkání a práce na omezeních pohybu.

Osteo-Thai se provádí na futonu na podlaze,bez oleje,klient je oblečen do lehkého a pohodlného oděvu.Terapie je vhodná jak pro aktivní sportovce,tak pro lidi se sedavým zaměstnáním.Přístup je vždy individuální,podle potřeby klienta.

 

20160806_200157

Telefon

604 690 927

E-mail

petr.tm@gmail.com