Masáže

profilovka

Darja Rádha Angel

20160806_200157

Petr Záveský

- Osteo Thai masáž

- Thai yoga masáž

Darja Rádha Angel

Ing. Darja Rádha Angel

Mou prací je dělat lidi šťastné, ukázat jim, jak mohou žít naplněný a radostný život v lásce. Moje transformace od vystrašené a vystresované introvertky proběhla skrze jógu, andělské léčení, pobyt v Indii, regresi a léčivý dotek. Teď je mým záměrem to s láskou předávat dále. Již 12 let se věnuji účinku pohybu a stravy na naše tělo, před 7 lety jsem k tomu přidala léčení skrze dotekové terapie. Věřím, že bloky a stažení, která si nosíme v těle, jsou jen odrazem naší psychiky. 

Pohybové terapie, kterými klienty provádím, jsou založeny především na Terapeutické a Senzuální józe, tanci a dechu. Masážní, regresní terapie a andělské léčení, pak pomáhají přejít z léčení fyzického těla do energetického a stejně tak se zapojují do léčení naší duše na velmi hluboké úrovni. 

Být celistvou šťastnou bytostí žijící v hojnosti a lásce, dle mě znamená, neustálou a hlubokou práci na sobě samé a plnění svého životního záměru. Mým cílem je vést lidi ke svobodě, lásce a otevření, tak aby mohli poznat sami sebe a dokázali dojít k naplňování svého záměru, očistili energetickou zátěž rodiny a minulosti a žili tady a teď a sami za sebe.

Dělá mi radost léčit lidi skrze jógu, tanec, masáže, léčivé fyzické i energetické doteky… 

„Když rozhýbeme tělo, rozhýbou se i věci okolo nás. Energie je to, co oživuje nás a uzdravuje všechny situace v našem životě.“

 

 

Terapie nabízené Darjou:

Masáže:

Aromaterapeutická masáž 800,-/hod

Zen Somatics masáž 800,-/hod

Senzuální masáž 800,-/hod

 

Celotělní masáž je dvouhodinová. Senzuální může být dle preferencí i delší.

 

Další terapie, které nabízím:

Andělské léčení

Regresní léčení

Vaginální mapování

více informací na webu: www.radhaangel.cz

 

 

 

 

 

Ing. Darja Rádha Angel

vww.radhaangel.cz

www.artoftouch.cz

www.pobytvlese.cz

+420 608 357 446

darja@radhaangel.cz

 

 

Vzdělání

 • Ashtanga Vinyasa Yoga teacher training course 200 hodin (akreditace z Yoga Alliance) v Indii
 • Hatha Yoga teacher training course 200 hodin (akreditace z Yoga Alliance) v Indii
 • Vinyasa jóga diplomované školení pro učitele v ČR
 • Ayurvedic therapist (2leté studium) v Indii
 • Ayurvedic cooking classes (250 hodin) v Indii – Kerala, Karnataka styl
 • Osho Meditations training course (vedena pod přímým Oshovým žákem) v Řecku
 • Regresní terapie diplomované školení v ČR

Profesionální výcvik „Školy celostní smyslné masáže“ (Evropská akademie somatického vzdělání – EASE) 

Potěšení a léčení – vaginální mapování (kurz Denisa & Richard, Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB)

 • Holistické aromaterapeutické masáže I a II (Asociace českých aromaterapeutů) diplomované školení v ČR
 • Zen Somatics Massage training course v Indii
 • Nutriční poradenství – certifikované školení pod záštitou 1. lékařské fakulty (Mahra s.r.o.) v ČR
 • Mohendžodáro (hloubková práce s ženskou energií)
 • Dětská výživa diplomované školení (Mahra s.r.o.) v ČR
 • Sportovní výživa diplomované školení (Mahra s.r.o.) v ČR

 

 

 

profilovka

Telefon

E-mail

Petr Záveský

 

Petr Záveský
je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem. Posledních osm let se věnuje výhradně praxi a studiu Thajské masáže a dalších forem tzv.“bodywork“. Při svých četných studijních pobytech v Thajsku studoval na několika různých masážních školách a absolvoval kurzy Osteothai, integrace osteopatických principů a technik do Thajské masáže (David Lutt), Advanced of nerv-touch(Lek Chaiya), Foot masáž, Thai table masáž a Step on (TMC), Advanced Thai and stretches, Traditional Thai Yoga Massage, Harmonics and joint manipulation (Sunshine Massage School, Chiang Mai).
Petr má bohaté pracovní zkušenosti od nás i ze zahraničí (Anglie, Španělsko). Je přidruženým partnerem TMC, Thai Massage School of Chiang Mai, jedné z nejprestižnějších a mezinárodně uznávaných masážních škol v Thajsku.
TMC Chiang Mai je první, thajskou vládou akreditovaná masážní škola, která získala Královskou cenu za nejlepší masážní školu v Thajsku v roce 2005. 

TMC je uznávána osmi nezávislými institucemi: Ministerstvem školství Thajska, Ministerstvem zdravotnictví Thajska, Ministerstvem práce Thajska, CMT BC Canada „The College of Massage Therapist, NCBTMB USA „The National Certification Board for Therapeutic Massage“, Ministerstvem školství a vzdělávání UK schválený TMC pro CDL., AMTWP „Přírodní lékaři Kanady“, AAMT „Australská Asociace Maséři Ltd.“. 

 

Zajemci o masaz,nebo kurz Thajske masaze me prosim kontaktujte na tel.c.604 690 927,nebo e-mailove adrese petr.tm§gmail.com

Cena za 90 minutovou masaz-1 200 kc

 

Thajská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující v sobě akupresuru prvky jógy a reflexologii.

Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v buddhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuobnovuje volný tok energie v našem těle, odstraňuje fyzické a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébáni a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody.

Volný tok energie zlepšuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruje. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 

 

 

Co je Osteo-Thai masáž

Osteo-Thai je most mezi východem a západem,je to forma práce s tělem,která kombinuje neobyčejnou kreativitu a sílu Thai yoga masáže s přesností a jemným dotekem Osteopatie.

Kombinuje pestré protahovací pákové techniky napříč svalových skupin,inspirované yogovými pozicemi,akupresurní práci na energetických liniích a dynamické pohyby thai yoga masáže s osteopatickým uvolnění tkání a práce na omezeních pohybu.

Osteo-Thai se provádí na futonu na podlaze,bez oleje,klient je oblečen do lehkého a pohodlného oděvu.Terapie je vhodná jak pro aktivní sportovce,tak pro lidi se sedavým zaměstnáním.Přístup je vždy individuální,podle potřeby klienta.

 

20160806_200157

Telefon

604 690 927

E-mail

petr.tm@gmail.com