Masáže

Daniel Dolinaj profil

Daniel Dolinaj

20160806_200157

Petr Záveský

- Osteo Thai masáž

- Thai yoga masáž

4web

Denisa Krejčířová

- Lávové kameny; Lifting obličeje

- Thajská masáž; Lymfodrenáž a další

Daniel Dolinaj

Daniel Dolinaj - Terapeutický masér

Telefon: 777 092 057, e-mail: danieldolinaj@gmail.com

 

-        Regenerační masáž60min->590,- 90min->850,-

-        Masáž plosky nohou a odblokování krční páteře60min->590,- 90min->850,-

-        Akupresurní masáž na polohovací židli    30min -> 300,-

Jako profesionální terapeut mám to štěstí, že jsem mohl najít svůj směr a věnovat se masážím na mnoha wellness místech po Praze. Okrem masáží v luxusním hotelu MandarinOriental se převážně věnuji japonským akupresurním masážím na polohovací židli. Dal jsem dohromady skupinu masérů – nadšenců a s PragueChairMassage už třetím rokem vyháníme stres z kanceláří.

„Nejvíc mě baví a naplňuje specifičnost a jinakost každé masáže.“

K vašim potřebám přistupuji vždy individuálně. Objednejte se na masáž a já se budu těšit na vzájemné propojení a inspirativní setkání. Daniel

 

Daniel Dolinaj profil

Telefon

E-mail

Petr Záveský

 

Petr Záveský
je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem. Posledních osm let se věnuje výhradně praxi a studiu Thajské masáže a dalších forem tzv.“bodywork“. Při svých četných studijních pobytech v Thajsku studoval na několika různých masážních školách a absolvoval kurzy Osteothai, integrace osteopatických principů a technik do Thajské masáže (David Lutt), Advanced of nerv-touch(Lek Chaiya), Foot masáž, Thai table masáž a Step on (TMC), Advanced Thai and stretches, Traditional Thai Yoga Massage, Harmonics and joint manipulation (Sunshine Massage School, Chiang Mai).
Petr má bohaté pracovní zkušenosti od nás i ze zahraničí (Anglie, Španělsko). Je přidruženým partnerem TMC, Thai Massage School of Chiang Mai, jedné z nejprestižnějších a mezinárodně uznávaných masážních škol v Thajsku.
TMC Chiang Mai je první, thajskou vládou akreditovaná masážní škola, která získala Královskou cenu za nejlepší masážní školu v Thajsku v roce 2005. 

TMC je uznávána osmi nezávislými institucemi: Ministerstvem školství Thajska, Ministerstvem zdravotnictví Thajska, Ministerstvem práce Thajska, CMT BC Canada „The College of Massage Therapist, NCBTMB USA „The National Certification Board for Therapeutic Massage“, Ministerstvem školství a vzdělávání UK schválený TMC pro CDL., AMTWP „Přírodní lékaři Kanady“, AAMT „Australská Asociace Maséři Ltd.“. 

 

Zajemci o masaz,nebo kurz Thajske masaze me prosim kontaktujte na tel.c.604 690 927,nebo e-mailove adrese petr.tm§gmail.com

Cena za 90 minutovou masaz-1 200 kc

 

Thajská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující v sobě akupresuru prvky jógy a reflexologii.

Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v buddhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivuje a znovuobnovuje volný tok energie v našem těle, odstraňuje fyzické a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébáni a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody.

Volný tok energie zlepšuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruje. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 

 

 

Co je Osteo-Thai masáž

Osteo-Thai je most mezi východem a západem,je to forma práce s tělem,která kombinuje neobyčejnou kreativitu a sílu Thai yoga masáže s přesností a jemným dotekem Osteopatie.

Kombinuje pestré protahovací pákové techniky napříč svalových skupin,inspirované yogovými pozicemi,akupresurní práci na energetických liniích a dynamické pohyby thai yoga masáže s osteopatickým uvolnění tkání a práce na omezeních pohybu.

Osteo-Thai se provádí na futonu na podlaze,bez oleje,klient je oblečen do lehkého a pohodlného oděvu.Terapie je vhodná jak pro aktivní sportovce,tak pro lidi se sedavým zaměstnáním.Přístup je vždy individuální,podle potřeby klienta.

 

20160806_200157

Telefon

604 690 927

E-mail

petr.tm@gmail.com

Denisa Krejčířová

Krejčířová Denisa

 Masáže – Shiatsu – Jóga – Fytoterapie

 Email: masazekrejcirova@email.cz

 Telefon: 775 972 399

 

Jsem zastáncem holistického přístupu k člověku. Hledám individuální cestu ke každému klientovi, a proto často kombinuji více masážních technik za účelem dosažení maximálního efektu.

 Inspiraci hledám hlavně v józe a tradiční čínské medicíně. Zajímám se o pohyb, výživu, psychosomatiku a své zkušenosti aplikuji při terapii s klienty.

 Více informací na webu:

www.zivotjakocesta.cz

 

 

 • Krejčířová Denisa – masáže

  Email: masazekrejcirova@gmail.com

  Web: http://www.masazekrejcirova.cz/

   

 • telefon:  775 972 399
 • Certifikáty a odborné kurzy:

  • Kurz sportovně rekondiční masér 1. VOŠ Palestra
  • Kurz Thajské masáže nohou
  • Masérský kurz Rituál pěti elementů
  • Kurz Relaxační masáž obličeje a dekoltu
  • Kurz Sportovně rekondiční masér – školící centrum Refit
  • Kurz Masáž lávovými kameny
  • Kurz Lymfodrenáž nohou 
  • Kurz Lymfotaping a Kineziotaping
  • Kurz práce s přípravkem CYTOSAN – Hluboká detoxikace

    

    Masáž na posílení životní energie – klasická masáž

   Jde o celotělovou komplexně působící masáž (záda, nohy, ruce, hlava, šíje, obličej) zaměřenou na regeneraci svalů, odstranění únavy, zvýšení průtoku kyslíku krví a obnovení toku energie v těle. Zaměřuji se na lidské tělo jako na propojený celek. Využívám prvky s různých druhů masáží (klasické, čínské, reflexní, masáž hlavy a obličeje, jemné trakční techniky, protahování a energetické masáže).

   60 min. – 590,-Kč / 90 min. – 850,-Kč

    

   Aroma masáž

   Jde o celotělovou komplexně působící masáž (záda, nohy, ruce, hlava, šíje, obličej), zaměřenou na problémové partie, podpořenou působením éterických olejů namíchaných podle individuálních potřeb klienta. Využívám prvky z různých druhů masáží (klasické masáže, lávové kameny, čínské, reflexní, aromaterapie, masáž hlavy a obličeje, jemné trakční techniky, protahování, energetické masáže a detoxikační zábaly).

   60 min. – 650,-Kč / 90 min. – 890,-Kč

    

   Hloubková masáž

   Jde o celotělovou komplexně působící masáž (záda, nohy, ruce, hlava, šíje, obličej), zaměřenou na problémové partie a spoušťové body. Využívám prvky z různých druhů masáží (klasické masáže, čínské, reflexní, aromaterapie, baňkování, lávové kameny, jemné trakční techniky, protahování, kineziotaping a energetické masáže).

   60vmin. – 650,-Kč / 90 min. – 890,-Kč

    

   Rituál pěti elementů

   Nádherná rituální masáž, která má silné harmonizační účinky na celé tělo ve všech vrstvách. Způsobuje rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitu uvolnění a lehkosti. Masíruje se celé tělo ze zadu (záda, šíje, hlava, ruce a nohy) a skládá se z pěti elementů:

   • Element Země symbolizuje silná, přesto příjemná harmonizační masáž přes ručník nebo pokrývku těla.
   • Element Vody symbolizuje masáž olejová, s použitím kvalitního kokosového oleje. Tahy této masáže jsou podobné vlnám na moři.
   • Element Vzduchu symbolizuje masáž vlasové pokožky hlavy.
   • Element Ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny. 
   • Element Akáša symbolizuje klidová závěrečná fáze s působením energie Prány.

   Rituál pěti elementů je masáž založená na pocitech. Jednotlivé techniky jsou nástroji k dosažení stavu relaxace a naladění na vlnu hlubokého uvolnění.

   90 min. – 890,-Kč

   Lávové kameny

   Jde o celotělovou komplexně působící masáž (záda, nohy, ruce, hlava, šíje, obličej), kdy se používají zahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Kameny zároveň předávají mimo naakumulovaného tepla velmi silnou energetickou vibraci. Masáž s lávovými kameny prohlubuje stav uvolnění a relaxace.

   60 min. – 650,-Kč / 90 min. – 890,-Kč

    

   Reflexní masáže – uvolnění krční páteře – plosky nohou

   U reflexní masáže pracuji s reflexními body, které se nacházejí na celém těle. Největší koncentrace reflexní bodů je na chodidlech a dlaních.

   Krční páteř uvolňuji nejprve vsedě na židli. Pohyb v krční páteři je pomalý, jemný a spojený se stiskem bodů, které uvolňují šíjové svalstvo.

   Následná masáž chodidel není založena na pouhém promačkávání reflexních bodů, ale je kombinací reflexní bodové masáže a dalších masérských hmatů tak, aby se zákazník při masáži více uvolnil.

   60 min. – 590,-Kč

    

    Antistresová masáž – obličej, dekolt, šíje, hlava

   Antistresová masáž hlavy a šíje dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku a odstraňuje následky každodenního působení stresu.

   Součástí je lifting obličeje – jemná masáž vyhlazující vrásky, zvyšující svalový tonus a pružnost pokožky. Podle potřeby aplikuji detoxikační pleťovou masku.

   Masáž působí preventivně proti příznakům stárnutí a omezuje výskyt migrén.

   60 min. – 590,-Kč / 60 min. s pleťovou maskou – 650,-Kč

   Těhotenská masáž

   Masáž pečující o nastávající maminky. Při masáži jemnými masážními technikami odstraňuji napětí zad a svalů okolo páteře, zejména v křížové oblasti způsobené rostoucím bříškem. Masáž podporuje lymfatický systém a pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity napětí a otoky v dolních končetinách. Slouží také jako prevence vzniku křečových žil. Jemná masáž bříška minimalizuje vnější známky napjaté kůže a vznik strií. Součástí je masáž obličeje a hlavy.

   60 min. – 550,-Kč

    

   Lymfatická masáž / manuální lymfodrenáž + Lymfotejping

   Speciální hmatová technika, zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží tzv. povrchový mízní systém. Provádí se malým tlakem, pomalým tempem a velice jemnou hmatovou technikou. Nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje.

   Manuální lymfodrenáž podporuje základní funkce lymfatického systému:

   • Drenážní – podporuje vstřebávání tkáňové tekutiny (redukce otoků, odvádění přebytečné vody a škodlivých látek z tkání).
   • Transportní(očistná) – zrychluje tok lymfy a její filtraci v lymfatických uzlinách.
   • Imunitní- zvyšuje tvorbu a transport obranných buněk.

   Doporučuji při problémech s celulitidou, lymfatická masáž může výrazně zlepšit vzhled pokožky, avšak nelze hovořit o definitivním odstranění celulitidy.

   Po manuální lymfodrenáži je potřebný intenzivnější pitný režim!

   Jde o zcela odlišnou techniku oproti klasické masáži, která řeší problematiku a je zaměřena na ovlivnění hlouběji uložených struktur (svalů, šlach a fascií). Působí větší silou a zvyšuje prokrvení.

   60 min. – 600,-Kč / 300 min. – 2500,-Kč

    

   Lymfotejping 

   Dochází k prodloužení účinku lymfodrenáže (pokud předcházela) nebo k samostatné aktivitě v případě, že lymfodrenáž nepředcházela.

   Tejpy zajišťují zvýšený průtok lymfy, která odvádí toxiny z povrchových tkání. Jedná se o tzv. svalové tejpy, které jsou svou bází orientované do sběrného místa lymfatického systému a vytvářejí tak jemné vlnky (konvoluce = jemná pumpa, která neustále podporuje drenování lymfy 24h denně) směrem od konce tejpu k jeho začátku. Tím uvolňují krevní oběh a podporují směrově tok lymfy.

   Kompletní lymfatický tejp na dolní končetiny 750,-Kč/850,-Kč

   Kontraindikace:

   aktivní onkologická onemocnění, akutní bakterielní a virová onemocnění, plísňová onemocnění, zvýšená funkce štítné žlázy, epilepsie, akutní onemocnění ledvin, neléčené choroby srdce, krevního tlaku, jater. V těhotenství se lymfatické masáži doporučuji spíše vyhnout a to s ohledem na její detoxikační účinky.

   V případě jakýchkoliv pochybností, je-li pro vás lymfatická masáž vhodná, doporučuji konzultaci s vaším ošetřujícím lékařem.

    

   Kineziotejping

   Kineziotejp je bavlněná páska s lepidlem (lékařské pryskyřice aktivovaná teplem), která je velmi podobná vlastnostem kůže.

   Využití při bolesti (svalů, šlach, kloubů a páteře), prevence zranění při sportu, korekce dysbalancí, poranění krční páteře, nestabilita a podvrtnutí kloubů, vybočené palce, syndrom zmrzlého ramene a karpálního tunelu. Dále působí jako úleva od bolesti zad v těhotenství, prodloužení účinku masáží, hojení poraněných tkání, otoky a jizvy.

   Mezi výhody kineziotejpu patří:

   • Kinesiotejpem ošetřená část těla má plnou funkčnost, není omezena cirkulace krve a lymfy, funkčnost kloubu je plně zachována – oproti ortéze.
   • Eliminuje bolest a usnadňuje možnosti zatížení daného části těla při pohybu.
   • Urychluje hojení postižených tkání.
   • 24 hodinová terapie.

   Kontraindikace:

   Rozsáhlé varixy, akutní trombózy, poraněná kůže, chronické kožní obtíže, elefantiáza, alergie na složky tejpu, křehká kůže (kůže spálená od slunce apod.)

   Cena podle velikosti ošetřované partie těla, v rámci masáže zdarma.

4web

Telefon

775 972 399

E-mail

masazekrejcirova@gmail.com