Víkendy a dovolené

JÓGOVÁ DOVOLENÁ NA FUERTAVENTUŘE od 20. do 27. dubna 2017 s Katkou Novákovou a Martinem Wagenknechtem

                                  JÓGOVÁ DOVOLENÁ NA FUERTAVENTUŘE od 20. do 27. dubna 2017  
DOVOLUJEME SI UPOZORNIT  zájemce o letošní jarní jógování na Kanárských ostrovech - 
KURZ PRANA VASHYA yogy a TERAPEUTICKÉ HATHA yogy 
aby PROVEDLI SVOU REZERVACI  DO KONCE TOHOTO TÝDNE – DO PÁTKU 10.2. !!!
Rezervace u paní Lucie Vikové – CK kanaryservis lv@kanaryservis.com
Děkujeme a těšíme se s Vámi naviděnou
Katka a Martin                          
 
 
                                           s Katkou Novákovou a Martinem Wagenknechtem
                                                    
Stejně jako v minulých letech i letos Vás zveme na společnou  jarní jógovou dovolenou na Kanárských ostrovech, tentokrát na „ostrov zlatých pláží“ Fuerteventuru, s lekcemi jógy pro každého – jemné rehabilitační hatha jógy a kurzem série Prana Vashya yogy.
 Oblast Kanárských ostrovů je známa svým mírným příjemným klimatem, velmi čistým oceánským vzduchem a jistotou jasných dní se subtropickým sluncem.Tato jedinečná energie a cvičení jógy je ta nejlepší nabíječka po dlouhé zimě:-)  
Dvě jógové lekce za den budou probíhat  ráno před snídaní a navečer a jsou vhodné pro každého, individuálně poradíme vhodný způsob cvičení.Ráno budeme praktikovat dechové techniky a jemnou rehabilitační  hatha jógu.Odpolední lekce budou probíhat ve dvou skupinách:jemná hatha jóga pro ozdravení páteře a energetického systému těla a kurz Serie Prana Vashya yogy – autentická jihoindická škola jógy. Tato sestava představuje intenzivní cvičení a přináší významné posílení a zpružnění celého těla, páteře i mysli. Plyne v rytmu hlubokého dechu s relativně krátkými výdržemi v jednotlivých ásanách, typicky na délku 5-ti dechů. Lekce jemné rehabilitační jógy jsou vhodné pro všechny zájemce s menšími či většími zdravotními obtížemi. Cvičit může každý, cílem cvičení je tělo celkově ozdravit, očisti, svalově vyrovnat a tak i energeticky zprůchodnit. 
Těšíme se na Vás:-)Katka a Martin
 

Datum a místo:  FUERTEVENTURA    20.04.-27.4.2017Letecká doprava:  let spol. Travel Service z PrahyUbytování:  aparthotel Broncemar Beach*** v letovisku Caleta de Fuste v centrální části ostrovaPoloha: Na východním pobřeží ostrova, v letovisku Caleta de Fuste. Nákupní centrum s množstvím barů a restaurací se nachází nedaleko hotelu, přímo v komplexu se nachází menší obchod.Vzdálenost na letiště: 10 kmPláž: Aparthotel se nachází 400 m od dlouhého mořského zálivu s pláží Playa del Castillo s pozvolným vstupem do moře a chráněné před vlnami (délka zálivu 1 km). 

Aparthotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Komplex připomíná menší městečko s uličkami ,malým náměstím a zahradami. Ve dvoupatrových domcích se nachází celkem 252 apartmánů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, několik restaurací a barů, kavárna, prádelna,  parkoviště, obchod. Hosté mohou využívat 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), 2 jacuzzi, sluneční terasy s lehátky a slunečníkyStravování:  polopenze formou švédských stolů nebo All Inclusive za příplatekwww.broncemar-beach.com

Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Obývací pokoj má integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením,  televizi se satelitními programy (za poplatek), telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, terasu s výhledem do zahrady. Umístění – v přízemí.  Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby+ 2 děti a 1 dítě do 2 let.Za příplatek je možné objednat apartmán se soukromou terasou (cca 15 m2), umístění – 1 patro.ubytování standart je v přízemí bez soukromé terasy – z apartmánů se vychází přímo do zahrady nebo k bazénu. Výhodou pro některé zájemce bude, že si za docela dobrou částku mohou připlatit all incl.

 

Cena zahrnuje:   - let z Prazy se spol. Travel service                              - ubytování v hotelu Broncemar Beach***                             - polopenzi                             - transfery                             - služby delegáta                             - Lekce jógy : dvě lekce za den ve dvou skupinách,                                                   kurz Prna Vashya yogy                          
 

 
pokoj
Cena-eur
Cena v Kč

 
cena za os/dvoulůžk. pokoji
    710,-
    19.170,- 

 
cena za os/pokoj s terasou
    745,-
     20.115,-

 
jednolůžkový pokoj standart
    815,- 
     22.005,- 

 
třetí dosp. osoba na přistýlce
    635,- 
     17.145,- 

 
1º- 2-12 let v dopr. 2 dosp.
    445,- 
     12.015,- 

 
2º- 2-12 let v dopr. 2 dosp.
    325,- 
       8.775,- 

 
0-2 let v dopr. 2 dosp.
      20,- 
          540,-

 
 
 
 

 
Příplatky – není zahrnuto v ceně:     pojištění Allianz               8,50 eur                                                                    All Inclusive                       70 eur                                                                    All Inclusive-první dítě   35 eur

6.1.2017 VÍCE »