Víkendy a dovolené

Friesovky – místa jsou již plná, děkujeme.

Adventní jógový víkendna Friesových boudách v Krkonoších9.-11.12.2016 

Milí  jógoví přátelé,stejně jako v minulých letech,  i letos Vás v době adventní zveme na společný víkend na Friesových boudách v Krkonoších www.friesovyboudy.czVelmi nás těší mnoho Vašich dotazů na pokračování této tradiční akce OM Yoga Studia:-) Společný adventní víkend na Friesovkách není jen jógování a procházky do hor, ale i odpočinek, čas pro sebe, setkávání s přáteli, nebo hezký převánoční čas s rodinou.
Jógové lekce povedou lektoři OMu opět ve dvou prostorách souběžně – pátek večer, sobota ráno, sobota navečer a neděle ráno. 
Zařadíme opět Vinyásové série, jemnou hatha jógu a větší prostor bude dán pranajámě a dechovým technikám.   
Přejeme krásný klidný podzim a Těšíme se na Vás Tým učitelů jógy OMu Andrea a Katka    
Termín: pátek 9.12. – neděle 11.12. 2016Cena:      2.500,- s programem jógy (4 lekce + 1 lekce pranajámy)                1.800,-  bez jógového programu              cenu za ubytování dětí, domlouvejte, prosím, přímo s paní Lucií Polívkovou Pokoje jsou dvoulůžkové.Samostatně na dvoulůžkovém pokoji – příplatek 300 kč/os/noc.
v ceně je zahrnuto : ubytování 2 noci se snídaní formou bufetu 4 lekce jógové praxe + 1 lekce pranajámy volný vstup do wellness – sauna, pára, výřivka , bazénky pro děti (i dospělé) v ceně nejsou zahrnuty: obědy, večeře, doprava.       !! Rezervace ubytování  je tentokrát přímo u majitelky hotelupaní Lucie Polívkové info(zavináč)friesovyboudy.cz   a zaplacením ZÁLOHY 1.000,- na ubytování  potvrdíte svůj zájem.
DOPLATEK prosíme na účet OM Yoga nejpozději do konce listopadu.částka :                  1.500,- (jóga),  800,- (bez jóg. programu)na účet OM Yoga : 43-5791800217/0100,var.symb.:               Vaše tel. číslozpráva pro příjemce:    Vaše jméno + jóga (pokud máte zájem o jógový program)  Prosím, ohledně ubytování a platby zálohy komunikujte s paní Polívkovou na Friesovkácha všechny další dotazy u Katky Novákové  Katka(zavináč)omyogastudio.cz.
Společná doprava – volná místa v autech vítány !KAŽDÝ SVOU JÓGAMÁŤU !  
   
                                                                                     

17.10.2016 VÍCE »