Víkendy a dovolené

8.-15. 9. Dovolená v Řecku-Karpathos s Katkou Novákovou

ŘECKO – KARPATHOS  8.- 15. 9. 2017
JÓGOVÁ DOVOLENÁ S KATEŘINOU NOVÁKOVOU
Hatha Yoga, Prana Vashya Yoga, Pranajama

Milí jógoví přátelé, dovoluji si Vás pozvat na klidnou dovolenou na kouzelném prosluněném ostrově Karpathos.Praxe jógy bude ráno a večer na prostorné stinné terase přímo nad mořem. Ráno uvolníme páteř jemnou hathajógou a zklidníme mysl pranajamou. Večerní lekce bude věnována Prana Vashya józe vedené formou kurzu.
Ubytování je v malém hotelu ARGO přímo u moře a  maximální počet účastníků je proto pouze 14!!Doporučuji neváhat s rezervací.
Těším se na Vás:-)Kateřina                                 

Termín 8.9. – 15.9. 2017  Cena: 15 400,- Kč   Rezervace: Martina Nesvorná  tanes@tanes.cz, tel. 602 709 026informace o jógovém programu u Kateřiny Novákové katka@omyogastudio.cz
V ceně je zahrnuto: ubytování v hotelu ARGO se snídaní, doprava – letecky Praha-Karpathos-Praha, pránajama + dvě lekce jógy denně, V ceně není zahrnuto: obědy, večeře, pojištění. Hotel ARGO *** s překrásným výhledem na moře se nachází v letovisku Amoopi proslulým svou pláží s průzračným mořem ve vzdálenosti 80m od hotelu. WiFi připojení na baru zdarma, krásná zahrada s květinami, keři a stromy typické pro tuto oblast.Ubytování: DVOULŮŽKOVÉ POKOJE vybavené  vlastní koupelnou, fénem, telefonem, rádiem, ledničkou, balkonem nebo terasou, klimatizace za příplatekStravování: Jednoduché snídaně v podobě kontinentálního bufetu Doprava: letecky Praha – Karpathos  
Řecký ostrov Karpathos patří do souostroví Dodekanés. Na východ od něj leží větší, známější Rhodos, jihozápadně odsud se nachází Kréta. Karpathos je velmi tradiční ostrov, nedotčený masovou turistikou. Je zde klid, krásné, převážně písčité pláže, křišťálově čisté moře, nádherná příroda. Místní obyvatelé se Vám budou snažit vyjít vstříc a nabídnout co nejvíce. Mezi hlavní produkty Karpathosu patří kvalitní víno, olivový olej, med, pomeranče a citróny. Hlavním městem je Pigadia, kde se nachází i hlavní přístav. 

11.4.2017 VÍCE »

2.- 9. 6. jógová dovolená – LAGO di GARDA s Rosibel Marquéz

Pozor!! Věnujte pozornost na změně termínu – platí termín 2. – 9. června!!!

4.4.2017 VÍCE »

FRIESOVKY 19. – 21. 5. – květnový víkend s jógou

Květnový jógový víkend
na Friesových boudách v Krkonoších
19.-21. 5. 2017

Milí  jógoví přátelé,zveme Vás na jarní víkend  jógování a turistiky v Krkonoších.Máme velkou radost,  že se nám letos opět podařilo získat pro Nás květnový termín na kouzelných Friesovkách www.friesovyboudy.cz.Stejně jako na adventním víkendu, si, prosím, ubytování zarezervujte přímo v hotelu u paní Lucie Polívkové info(zavináč)friesovyboudy.cz . Platba zálohy 1000,- také v hotelu.
Jógový program si, prosím, zarezervujte u Kateřiny Novákové : Katka(zavináč)omyogastudio.cz
Jógové lekce povedou lektoři OMu opět ve dvou prostorách souběžně – pátek večer, sobota ráno, sobota navečer a neděle ráno. Zařadíme Vinyásové série ( Ashtanga a Pranavashya), jemnou hatha jógu a pranajámu. Rozpis  lekcí bude vyvěšen na skleněných dveřích jídelny.  
Přejeme Vám krásné jaro a těšíme se na Vás:-)Tým učitelů OM Yoga studia, Katka Nováková a Andrea Smékalová
Termín: pátek 19.5. – neděle 21.5. 2016Cena:      2.500,- s programem jógy (4 lekce + 1 lekce pranajámy)                1.800,-  bez jógového programu              cenu za ubytování dětí, domlouvejte, prosím, přímo s paní Lucií Polívkovou Pokoje jsou dvoulůžkové.Samostatně na dvoulůžkovém pokoji – příplatek 300 kč/os/noc.
v ceně je zahrnuto : ubytování 2 noci se snídaní formou bufetu 4 lekce jógové praxe + 1 lekce pranajámy volný vstup do wellness – sauna, pára, výřivka , bazénky pro děti (i dospělé) v ceně nejsou zahrnuty: obědy, večeře, doprava.
DOPLATEK prosíme na účet OM Yoga částka :                  1.500,- (jóga),  800,- (bez jóg. programu)na účet OM Yoga : 43-5791800217/0100,var.symb.:               Vaše tel. číslozpráva pro příjemce:    Vaše jméno + jóga (pokud máte zájem o jógový program)  Prosím, ohledně ubytování a platby zálohy komunikujte s paní Polívkovou na Friesovkáchinformace o programu a společné dopravě (nabízíte, nebo potřebujete místo v autě) u Katky Novákové  Katka(zavináč)omyogastudio.cz.

KAŽDÝ SVOU JÓGAMÁŤU A POŘÁDNÉ BOTKYNA SPOLEČNÝ SOBOTNÍ VÝLET:-)
   
                                                                
             

 

 

 

29.3.2017 VÍCE »