Škola jógy

Přihlášení, platby a další  informace o  Školy jógy OM YOGA Studia   naleznete na webových stránkách 

FISAF Škola fitness profesionálů

FISAF LOGO

http://www.fisaf.cz/kurzy/instructor-jogy

Další informace u  vedoucí Školy jógy OM Yoga Studia Andrey Smékalové

tel. 777 149 678

email:  andrea@omyogastudio.cz

 

TERMÍNY ŠKOLENÍ I. STUPEŇ VÍKENDOVÝ

  leden 2017- červen 2017

4.2. sobota 9- 19 Kateřina Nováková

5.2. neděle 9-17 Jan Šorf

 

4.3.. sobota 9-19 Pavla Rozmarová

5.3. neděle 9-17 Martin Wagenknecht

 

18.3.9-19   Martin Wagenknecht

19.3. 9-17    Jan ŠorF

Termíny školení I.stupeň srpen 2017

 I. stupeň- týdenní 28.8.-2.9. 2017

 28.8. pondělí 9- 19 Andrea Smékalová/Martin Wagenknecht

 29.8. úterý    9-19 Pavla Rozmarová

 30.8. středa    9-19 Katka Nováková

 31.8. čtvrtek  9-19 Jan Šorf

 1.9. pátek    9 – 19 Jan Šorf/Míša Svatošová

 2.9. sobota. 9-14 Martin Wagenknecht

 

 

 

 

 

I. stupeň- víkendový září – říjen 2017

 první víkend

9.9. sobota 9- 19 Andrea Smékalová/Martin Wagenknecht

10.9. neděle 9-17 Pavla Rozmarová

 druhý víkend

16.9. sobota 9-19 Jan Šorf

17.9. neděle 9-17 Katka Nováková

 třetí víkend

7.10. sobota 9-19 Jan Šorf/Míša Svatošová

8.10. neděle 9-17 Martin Wagenknecht

 

 TERMÍNY ŠKOLENÍ II. STUPEŇ 2017

 II. stupeň – první běh víkendový  leden 2017- červen 2017

 první víkend

21.1. sobota 9-17 Andrea Smékalová / Martin W.

22.1. neděle 9-15 

druhý víkend

18.2. sobota 9-17  Kateřina Nováková

19.2. neděle 9-16 Pavla Rozmarová

třetí víkend
25.3. sobota 9-17 Jan Šorf

26.3. neděle 8-16 Jan Šorf

 čtvrtý víkend

8.4.. sobota 9-17 

9.4. neděle 9-16 

II. stupeň – druhý běh víkendový

první víkend

1.4. sobota 9-17 Andrea Smékalová / Martin W.

2.4. neděle 9-15

druhý víkend

22.4. sobota 9-17 Kateřina Nováková

23.4. neděle 9-16 Pavla Rozmarová

třetí víkend

13.5. sobota 9-17 Jan Šorf

14.5. neděle 8-16 Jan Šorf

 

čtvrtý víkend

3.6. sobota 9-17 
4.6. neděle 9-16 

Termíny školení II.stupeň říjen 2017- leden 2018

 

první víkend

21.10. sobota 9-17 Andrea Smékalová/Martin Wagenknecht

22.10. neděle 9-16 Pavla Rozmarová

druhý víkend

11.11. sobota 9-17 Jan Šorf

12.11. neděle 9-16 Jan Šorf

třetí víkend
25.11. sobota 9-17 Katka Nováková

26.11. neděle 9-16 Pavla Rozmarová

 čtvrtý víkend

13.1. sobota 9-17 Jan Šorf/Míša Svatošová
14.1. neděle 9-16 Martin Wagenknecht

                 

 

 

TERMÍNY ŠKOLENÍ III. STUPEŇ SPECIALIZACE únor 2017 – červen 2017

11.-12.2. Hathajóga 

25.2.-26.2.   Vinyasa yoga – Martin Wagenknecht

11.-12.3.       Jóga pro seniory – Míša Svatošová

20.-21.5.      Ashtanga yoga – Pavla Rozmarová

27.-28.5.        Jóga pro těhotné systémem A.Smékalové© – Zuzka Jandová 

10.-11.6.       Dětská jóga –Míša Svatošová

17.-18.6.         Techniky pozic – Pavla Rozmarová

 

Termíny školení III.stupeň specializace září 2017- leden 2018

 

23.-24.9.2017        Ashtanga yoga – Pavla Rozmarová

14.-15.10.2017      Základy ajurvédy s využitím v jógové praxi Jan Šorf                                    

 28.-29.10.2017      Jóga pro těhotné systémem A.Smékalové© – Zuzana Jandová

 4.-5.11.2017          Hathajóga – Míša Svatošová

 2.-3.12.2017          Technika pozic – Pavla Rozmarová

 6.-7.1.2018            Dětská jóga – Míša Svatošová

 20.-21.1.2018        Vinyasa yoga –Martin Wagenknecht

 

 

 

 

SEZNAM ABSOLVENTŮ ŠKOLY JÓGY OM YOGA STUDIA S MEZINÁRODNÍ AKREDITACÍ FISAF:

 

Sabina

Andersová

Pod Nouzovem 971/17, Praha 9, 19700

602544706

sabinaanders@seznam.cz

Lenka

Budilová

Jankovcova 1587/8

775986392

lenabudil@yahoo.com

Martina

Drozdová

Vysoká u Příbrami 152, 262 42

723/703333

Martinadrozdova@seznam.cz

Elfrida

Gedeonová Ing.

U Cihelny 431, Průhonice, 252 43

606/738530

ege@seznam.cz

Blanka

Chmelíková

Laudova 1014/15, 163 00, Praha 6

 

bchmelikova@centrum.cz

Ilona

Janů

Palachova 9, Litoměřice

775/594097

ilona.janu@email.cz

Monika

Kdánová

Jana Masaryka 10/108, Praha 2 Vinohrady 120 00

604/262594

singa@kdan.cz

Eva

Korbařová

Krásného 1, Praha 6, 162 00

723 344 914

ekorbarova@seznam.cz

Martina

Lindovská

Pelhřimovská 303 Praha 4

607276749

mhrebejkova@volny.cz

Andrea

Melzerová

Záhořanská 756, Praha 4, 149 00

602/237398

andreita@seznam.cz

Lucie

Podskalská

Vondroušova 1157, Praha 6, 163 00

733516729

podskalska@centrum.cz

Iveta

Popelková

Na průhonu 516, Šťáhlavy, 332 03

724/517189

popelkova.iveta@email.cz

Barbora

Říhová

Lomená 136, Tehovec, 251 62

721440333

bara.rihova@insidea.cz

Michaela

Staňková

Na okraji 7, Praha 6, 162 00

720759161

michaela.ahava9@gmail.com

Michaela

Tejnorová

Severní 1027/7, Rumburk 408 01

775/207449

tejnoraci@seznam.cz

Marta

Zabloudilová

Vysoká 528/2, Brno, 639 00

737051705

marta.zabloudilova@seznam.cz