Mysore Style Yoga se Simonou aneb Ashtanga Vinyasa – cesta ke svobodě vlastní praxe

Ucelený kurz 11 lekcí

Kdy: každé úterý od 9.4 do 25.6. (28.5. lekce nebude)

Kdy: od 6.30 do 8.30 ráno. Není nutné zůstávat celé dvě hodiny. Po skončení své praxe je možnost kdykoliv odejít. V kurzu bude dostatek času i na pranajámu a meditaci.

Kde: Om yoga studio, Na Záhonech 24, P4
Cena: 2200 Kč

Přihlásit se je nutné nejpozději do 5.4.2019

Kontakt: [email protected] Whatsup: +420 605771970 pozn. Volejte nebo posílejte zprávy jen na Whatsup, jelikož jsem v současnosti v Indii.

Pokud již pravidelně praktikujete je možnost po domluvě přijít i na jednotlivou Mysore lekci za cenu 250 Kč. Tato nabídka platí pro praktikanty s již etablovanou vlastní praxí Ashtanga Vinyasy.

Mysore style je tradičním předáváním a učením Ashtanga yogy. Lekce je nevedená. Učitel přistupuje ke každému individuálně a systematicky se učíte nebo prohlubujete svou praxi dle svých fyzických, popřípadě psychickým možností.

Přijít může opravdu úplně každý. Jediným kritériem je Váš upřímný zájem o jógu a chuť začít nebo prohloubit svou praxi. Na Mysore lekci získáte benefit soukromé hodiny, kde je přihlédnuto k případným zraněním či fyzickým omezením a zároveň budete podpořeni pozitivní skupinovou energií, jako na vedených hodinách. Vše plyne na vlně vašeho vlastního dechu a tempa. Cílem mých Mysore lekcí je, aby pro Vás byla jóga terapií nejen pro Vaše tělo, ale především pro Vaši duši. Díky praxi Ashtanga vinyasi se postupně naučíte ovládat svou mysl. Odměnou Vám pak bude pozvolné pronikání do hlubších vrstev sebe sama.