DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Přátelé a klienti OMu❤️
3.4.2020 jsem napsala příspěvek o prožitku nových vibrací a nástupu nových změn, které budou spojeny s transformací všeho nefunkčního, zániku starých vzorců a převzorování do nového prostoru spojeného s kreativitou bez násilí. Beze strachu, protože jsme vnitřně silní, na základě jógové praxe, která otevírá ducha i vjemy a přeměňuje je v činy. V tento moment jsem ještě netušila, kam mě má cesta zavede, i ve prospěch našich nových zážitků a lekcí.
Po návratu z Bali jsem měla plán, jak zlepšit studio, jak změnit stávající a zaběhnuté a být otevřená novému za zcela jiných okolností, jelikož staré po tom všem muselo být změněno.
Avšak najednou sedím s účetní a právníky nad čísly a názvy: marketing, cash flow, finance, management. A cítím, že se ztrácím. Toto již není má cesta! Jako právník jsem z této cesty před 26ti lety utekla.

K 1.8. 2020 bude činnost OM Yoga Studia s.r.o. utlumena.

Toto je má nová cesta. I nadále budu pro vás vést hodiny v jiných studiích a připravovat víkendy a dovolené, ale bez zátěže hmoty konkrétního místa. Na to se velmi těším! Být s vámi a pro vás.
Není čeho litovat. Na poli jógy naše vztahy nikdy nekončí. Tolik jste mi dali, tolik lásky a poznání. Budu vám vždy nesmírně vděčná.

Nyní vás poprosím o pár technických kroku:
1. Prosím, kdo máte ve studiu své jógamatky, vyzvedněte si je.
2. Kredity a členství platí do konce července.
Cely červenec má studio platný rozvrh. Přijďte si zacvičit a tak vybrat vaše kredity i z let minulých.
3. Pokud nebudete mít možnost, v září chystáme terapeutický víkend na horách s L. Rychetskou a pak říjen s M. Kabalou – Hamernice. Chystám Sri Lanku a nebo Vietnam jako delší dovolenou. Možná Silvestra na Bali.
Budeme stále ve spojení skrze media, která vás budou informovat s vyvíjející se situaci. Sledujte můj FB
❤️

Mám vás nesmírně a s obrovskou pokorou velmi ráda❤️
Lokah samastah sukhino bhavantu
❤️
Nechť jsou šťastny všechny bytosti
❤️

Andrea