Karolína Tou-Jou Chudobová

Mám ráda výzvy. 
Nesoudím. 

Jógová praxe mě dovedla ke zjištění, že je ze všeho nejdůležitější být sám sebou, sám se sebou a být otevřený všemu, co přichází. 

Zhruba před 20 lety jsem byla poprvé na lekci powerjógy. Navzdory obavám z nudy jsem byla příjemně překvapená a lapená. Powerjógu jsem si zamilovala. Následovalo 10 let objevování různých stylů a lektorů. Potom jsem se rozhodla posunout své znalosti na level instruktorský. Stala jsem se lektorkou a byla jsem opět na začátku.  

Téměř 10 let vedu lekce, ale zároveň se stále učím. Přestože jsem začínala u dynamičtějších stylů, život mě přirozeně provedl přes těhotenskou, dětskou a teens jógu, okouzlila mě aerojóga, nějaký čas jsem vedla také hot jógu, jóga wheel a dance jógu a čím dál častěji se vracím k józe emoční. Ale stále si uvědomuji, že jóga je jen jedna. Do lekcí zařazuji prvky automasáže, muzikoterapie a aromaterapie. 

Spoluzaložila jsem Rodinné centrum a školku U Fanouška (nyní Barevná školička), které jsem rok vedla a pak ráda předala nadšenějším.V současné době vedu zejména individuální lekce jógy a relaxace, ateliér Zlatá dílna. Můj život však nezanedbatelně ovlivňují mí náctiletí synové.