Martina Čechová

Józe se věnuji  zhruba od roku 2006. Avšak jsem začínala a zhruba 11 let fungovala jako lektorka spinningu. Kromě spinningu jsem se rekreačně věnovala běhu a jóga fungovala „pouze“ jako úžasný doplněk. Jóga byla pro mě rovněž obrovským pomocníkem po úrazu, kdy jsem po pár měsících upoutání na lůžko hledala a budovala svou ztracenou fyzickou sílu a psychickou rovnováhu.
V průběhu let se jóga pro mě stala také skvělým „lékařem“ na bolavá záda v důsledků sedavého povolání.
Jóga je pro mě rovněž výzva, výzva utišit či ukáznit své ego, naučit se poslouchat své tělo, zklidnit svou mysl. V józe je neustále co zdokonalovat a baví mě právě fakt, že je to nekončící cesta…nekončící cesta plná nových poznání, sebepoznání, objevujete nové pocity, ať již příjemné nebo ty méně příjemné a učíte se je všechny nějakým způsobem zpracovávat a to Vás posouvá o něco dál na Vaší cestě, a to je úžasné a krásné.
Postupem času se tedy jóga pro mě z „pouhého“ koníčku stala vášní, zamilovala jsem si jí ještě více….a tak jsem v roce 2015 složila lektorské zkoušky a od té doby absolvovala nemálo dalších kurzů a přednášek. Avšak jsem nikdy neměla ambice jógu vyučovat a veškeré kurzy a přednášky sloužily k ukojení mé zvědavosti a touze vědět víc, ale osud tomu chtěl a opak je pravdou. 😊  Jóga je pro mě radost, láska, vášeň, dech, život, úžasná energie a je mým neskutečným potěšením předávat alespoň část těchto pocitů dál na svých hodinách.