Rozvrh sálu

13. 1. 2020 - 19. 1. 2020

Class

Pondělí (13. 1. 2020)
07:00 - 08:00 Hatha jóga - Simona Helová
16.9. záskok Martina Linhartová
09:00 - 10:15 Vinyasa Flow - Simona Helová
16.9. záskok Lucie Rychetská
10:30 - 11:15 BabYoga "už chodím skoro sám" - Lucka Rychetská
<h3><strong>!!!Lekce není 21.10., 28.10., 23.12. a 30.12.!!!</strong></h3> <p class="">BabYoga<strong>  "UŽ CHODÍM SKORO SÁM"</strong></p> <p class="">je cvičení pro děti...
16:00 - 16:55 Dětská jóga - Petra Bednár
<div><span style="color: #000000;">Pro děti od 5 do 9 let. </span></div> <div><span style="color: #000000;"><strong>!Lekce nejsou <a dir="ltr">23.12</a>., 30.12.!</strong></span></div> <div><a...
17:00 - 18:00 Vinyasa jóga - Martina Čechová
18:00 - 19:00 Hatha jóga (záskok Martina Č.) - Andrea Smékalová
23.9., 7.10., 14.10., 21.10. záskok Martina Čechová
19:15 - 20:30 Prana Vashya (záskok Martina Č.) - Andrea Smékalová
23.9. , 7.10., 14.10., 21.10. záskok Martina Čechová
Úterý (14. 1. 2020)
09:00 - 10:15 Terapeutická hatha jóga (záskok Katka P.) - Andrea Smékalová
24.9. záskok Lucka Rychetská 8.10., 15.10., 22.10. záskok Simona Helová
11:00 - 12:00 Integrální jóga - Marcela Skalová
<strong>!!!Lekce není 8.10.!!!</strong>
16:30 - 17:30 Jóga pro těhotné - Zuzana Bergerová
17:30 - 18:30 Hatha jóga - Eva Vrbová
18:30 - 19:45 Vinyasa jóga - Eva Vrbová
Středa (15. 1. 2020)
07:00 - 08:15 Prana Vashya - Martina Linhartová
09:00 - 10:15 Ashtanga Vinyasa - Martina Mašková
10:30 - 12:00 Naam jóga - Jitka Brůnová
Jedná se o komplexní jógovou praxi, která pracuje na celém těle tím, že pracuje se zvukem, pohybem a...
17:00 - 18:00 Slow flow jóga - Martina Čechová
!!Lekce není vhodná pro těhotné!!
18:00 - 20:00 Večerní kurz Hormonální jógy - Eva Janyšková
Na tomto kurzu se naučíte 30 min. sestavu podle Dinah Rodrigues společně s antistresovými cviky. Vše můžete pak...
18:00 - 19:15 Vinyasa jóga (záskok Katka P.) - Andrea Smékalová
19:15 - 20:30 Hatha jóga (záskok Katka P.) - Andrea Smékalová
23.10. záskok Kateřina Phethean
Čtvrtek (16. 1. 2020)
07:00 - 07:45 Meditace - Miro
08:00 - 08:45 Dechové techniky (záskok Miro) - Andrea Smékalová
09:00 - 10:15 Vinyasa jóga (záskok Katka P.) - Andrea Smékalová
11:00 - 12:00 Jóga pro seniory - Mirka Valouchová
12:30 - 13:30 Flow Yoga - Petra Janíčková
Lekce Flow jógy je plynule vedena v uvolněném duchu, doprovázena hudbou a propojena krátkou meditací na konci, jež...
17:00 - 18:00 Rehabilitační jemná jóga - Lucka Rychetská
18:00 - 19:15 Vinyasa jóga (23.1. záskok Lucka R.) - Martina Melíšková
10.10., 24.10. záskok Lucie Rychetská, 31.10. záskok Martina Čechová
19:15 - 20:30 Hatha jóga - Zuzana Bergerová
Pátek (17. 1. 2020)
09:00 - 10:15 Vinyasa jóga (24. 1. záskok Martina Č.) - Martina Melíšková
10:30 - 11:30 Jóga pro maminky s dětmi - Klára Divíšková
17:30 - 18:30 Vinyasa flow - Simona Helová
Neděle (19. 1. 2020)
18:30 - 20:00 Ashtanga Vinyasa - Katka Švajdlerová

13. 1. 2020 - 19. 1. 2020